Pani Kondracka ginekolog

Forum dla mieszkańców gminy Puchaczów.
paattii4

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: paattii4 » 20 mar 2013, 7:38

Witam,
Jeśli dobrze się orientuje to w Puchaczowie przyjmuje prywatnie doktor Kondracka,która jest ginekologiem. Czy ktoś ma może do niej numer, żeby umówić się na prywatną wizytę? Bo w szpitalu raczej mi nie podadzą :/

MagdalenaK2

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: MagdalenaK2 » 20 mar 2013, 13:40

Nie mam jej numeru telefonu i wątpię by ona odbierała obce numery. Cztrey lata temu po prostu pojechałam do Puchaczowa i zapisałam się na wizytę u pielęgniarki. I z tego co pamiętam nie była to prywatna wizyty, ale głowy uciąć sobie nie dam. Byłam w Puchaczowie tylko raz, a potem zapisałam sie do szpitala. Powiem, że byłam szalenie zadowolona, bo dzięki jej szybkiej interwencji moja ciąża przetrwała i mam cudownego synka. Ale chyba drugi raz bym się nie zdecydowała na wizyty u niej. Powód jest prosty: zbyt dużo osób i długi czas oczekiwania, a dla kobiety w zaawansowanej ciązy jest to strszny czas. Wszystko boli, a tu trzeba siedzieć i czekać na swoją kolej, bo nikt nie przepuści.
Pozdrawiam

Magdalena

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: Magdalena » 20 mar 2013, 15:18

Witam! Ja niedawno byłam u dr Kondrackiej w Puchaczowie i na wizytę prywatną czekałam 3 tygodnie, a kolejną miałam po 2 tyg. Pani droktor przyjmuje jeszcze w Puchaczowie na fundusz w czwartki i w piątki. Niestety nie pamiętam w jakich godzinach,ale chyba po południu (w piątek napewno po południu bo rano jest w Łęcznej). Z tego co mi wiadomo to pani doktor nie wszystkim daje swój nr komórki, ale zawsze można zapytać ją o to. Jedyne w czym mogę pomóc to podać nr tel. do ośrodka w Puchaczowie (81 7575480). Trzeba zadzwonić i zapytać pielęgniarkę kiedy dokładnie przyjmuje p. Kondracka i na kiedy można się umówić na fundusz. A na prywatną wizytę to pani doktor zapisuje sama, więc trzeba być osobiście. Życzę powodzenia i krótkiego terminu oczekiwania na wizytę.

firletka

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: firletka » 20 mar 2013, 20:52

Możesz też pójść do szpitala w Łęcznej, zapytać jakąś pacjentkę czy mogłabyś z nią wejść na chwilę i tym sposobem umówić się z Panią doktor na prywatną wizytę w Puchaczowie. Ja się kiedyś właśnie tak zapisywałam.

paattii4

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: paattii4 » 21 mar 2013, 16:22

Dziękuję bardzo :)

paattii4

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: paattii4 » 16 kwie 2013, 9:34

"Przemiła" Pani pielęgniarka z Puchaczowa powiedziała mi, że nie zapisuje na żadne wizyty do p. Kondackiej i nie wie kiedy ona teraz będzie w ośrodku... Nie ma to jak dobre doinformowanie ;)

volvosia

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: volvosia » 08 kwie 2014, 18:03

Do tej pani gin zapisuje teraz położna, w czwartki i piątki od 12?, trzeba być osobiście a nie przez rejestrację przychodni (tel podany wyżej). Osobiście nie byłam u niej na wizycie ale trochę się napatrzyłam swego czasu i nie polecam, długie czekanie w kolejce na wizytę, nie zawsze przyjeżdża na czas (czasem wcześniej, czasem duuużo później). Kobiety w ciąży najpierw do położnej/ gin, wychodzą i potem do drugiej, więc trochę czasu spędzają pod gabinetem. Poza tym nie zawsze jest info na drzwiach gabinetu, że którejś nie ma i trzeba iść do rejestracji pytać. Jak którąś mocno coś pili, to chyba lepiej pójść prywatnie w Łęcznej.

Awatar użytkownika
celner

Pani Kondracka ginekolog

Postautor: celner » 08 kwie 2014, 18:42

Co do informacji na drzwiach że nie będzie np lekarza według mnie to powinna kobieta z rejestracji powiesić .
A nie jak w szpitalu czekasz od 5 rano w kolejce żeby dowiedzieć się w rejestracji że gościa nie ma.
Żadnej kartki na drzwiach wejściowych.

REKLAMA

Wróć do „Puchaczów”