Porozmawiaj z Kuczyńskim

Tematy związane z polityką.
Awatar użytkownika
gkuc

Re: Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 25 cze 2017, 9:09

Dzień dobry @pszeniczny. Temat drogi jest mi znany i bliski. Jednak przed trwającym remontem drogi wojewódzkiej nie było sensu remontować tej w Rossoszu, bo mogłaby zostać szybko zniszczona przez korzystające z objazdu samochody ciężarowe.
Mimo trudnej sytuacji finansowej powiatu będę zabiegał, aby remont w Rossoszu został wpisany do budżetu na przyszły rok. Być może z pozycji członka zarządu będzie mi nieco łatwiej przekonać radę do poparcia tej inwestycji.
Trzymaj kciuki! Wierze, że się uda.
www.grzegorzkuczynski.pl

thcjusz

Postautor: thcjusz » 29 cze 2017, 12:38

Witam , chcialbym sie dowiedziec co Pan powie na temat planu zagospodarowania przestrzennego Lecznej i okolic ??? Dlaczego zadne uwagi pisane najpierw do studium teraz do planu nie sa uwzgledniane ??? Dla kogo tworzycie ten plan ? Bo chyba nie dla ludzi ktorzy Was wybrali ... czekam na odpowiedz , pozdrawiam

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 29 cze 2017, 19:08

Co powiem o studium i planie? To taka lokalna konstytucja gruntownie zmieniania raz na wiele lat. Sam proces zmiany trwa bardzo długo.
Na etapie tworzenia tych dokumentów wpłynęło wiele sugestii i uwag które były uwzględniane. Nie tylko od osób fizycznych, ale również wielu instytucji mających do tego prawo.
Nie wiem co ty kolego @thcjusz masz konkretnego na myśli i jaką uwagę, więc mogę się odnieść jedynie do ogółu materii.
Pamiętaj też o normach prawnych. Nie każdy grunt rolny nagle stanie się budowlanym. Nie pozwalają na to przepisy, a często odrolnieniu sprzeciwia się Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Na koniec przypomnę, że jestem radnym w powiecie. Natomiast to radni z gminy Łęczna mają w swoich kompetencjach sprawy PZP.
W razie dodatkowych pytań we wspomnianych kwestiach zachęcam do kontaktu z Referatem Plan. Przestrzennego i Gospodarowania Mieniem Gminnym w Urzędzie Miejskim w Łęcznej. Wiedzą znacznie więcej niż ja i wszystko wyjaśnią. http://www.leczna.pl/pl/urzad_i_wladze/ ... eraty/pgm/
www.grzegorzkuczynski.pl

thcjusz

Postautor: thcjusz » 30 cze 2017, 9:07

Odnoszac sie do uwag zwiazanych z planem to prosze sie wybrac pod budynek rady miasta i zobaczyc ile uwag zostalo zgloszonych i ile uwzglednionych . Podpowiem tylko ze jest to liczba zero . Rozmawialem z wieloma osobami w urzedzie miasta i wszyscy mydla oczy ze przedluzylo by to termin wejscia w zycie planu. Skoro tyle osob ma jakies watpliwosci co to tego planu to moze nalezaloby cos z tym zrobic a nie odbijac pileczke. Przeciez dotyczy to nas obywateli lecznej ktorzy powinni miec cos do powiedzenia biorac pod uwage fakt ze ten plan jest na wiele lat.

Pewne info

Postautor: Pewne info » 30 sie 2017, 10:56

Apel do Radnego!
Z racji, że 30.08. 2017 roku jest sesja Pady Powiatu chciałem coś zakomunikować:
Dziś czytając gazetę "Wspólnota" znalazłem artykuł - coś jak skarga nauczycieli, że dla nich pieniędzy nie ma a radni obniżają diety symbolicznie o 250 zł.
Panie Radny Powiatowy - były szefie Komisji Bezpieczeństwa panie Grzegorzu Kuczyński teraz szczebel wyżej, bo dziś jako ZARZĄD Powiatu.
- oddaj - zwróć Pan do powiatowej kasy pieniądze za komisję której pan nie powoływał a pieniądze brał.
Apeluje do Pana o zwrot dodatku do diety z tytułu przewodniczenia komisji bezpieczeństwa w powiecie. W ciągu całego 2016 roku zwołał ją pan jedynie raz,tylko w grudniu.
Dodatek do diety (480 zł)- tak to nie pomyłka 480 zł. brał pan z tytułu szefowania komisji - otrzymywał je w każdym z 12 miesięcy roku.
Czy nie wstyd było panu :oops: podawać do przelewów własne bankowe konto - może na biedne łęczyńskie dzieci było oddać? a nie cieszyć :lol: się że "g..pi" powiat za nic nie robienie płaci.
Przecież pieniądze są wypłacane za pracę, :o no chyba, że jest to nowy sposób osiągnięcia zysku będąc w tej kadencji łęczyńskim radnym powiatowym.
Nie wiem KTO Pana wybrał na radnego powiatu, ale dziś już na pewno wie jak tam się pracuje i co dla naszego powiatu robi.
- myślę, że ten tytuł Ktoś do Kogoś dopasuje i będzie hitem w przyszłych wyborach
Dziury na drogach w powiatowych aż strach a pieniędzy nie ma, może parę worków asfaltu by za tą kasę kupić, było by dla bezpieczeństwa na drogach, -od "niekumatej" byłej komisji bezpieczeństwa, której Pan przewodniczył.
Ja wiem, że nie przelewa się nikomu, ale co mają powiedzieć inni? np. nauczyciele, czy jednostki podległe powiatowi, etatowi pracownicy Starostwa, panie w okienkach komunikacji, czy w budowlance, wiesz jaki jest tam "młyn" i ci wszyscy co pracują bezpośrednio z interesantem na wynagrodzenie mają czekać?.
Im się dodatki różne ma obcinać, bo pieniędzy nie ma a ty za co je brałeś za samo BYCIE ?
Czy Ktoś z Państwa tak w życiu miał, czy obecnie ma?
Ile tych pieniążków Pan wziął po 480zł/miesięczni ile to dniówek pracownika chociażby z tego z okienka?
Jesteś osobą publiczną i powinieneś świecić przykładem a Panu Panie Radny nawet komisji nie chciało się zwołać - chociażby dla oka,po to by pstryknąć długopis wstawić datę i podpisać listę.
- czy ja jako mieszkaniec Łęcznej i łęczyńskiego powiatu powinienem Pana upominać?
Proszę Państwa, czy chcielibyście wybierać takich Radnych w przyszłości?
Panie Starosto, /czy ma Pan wpływ na takiego radnego/, mam cichą nadzieję, że pieniądze powrócą do wyssanej kasy starostwa.
Chciałbym dodać coś od siebie:
Jak chcesz nic nie robić a pieniądz brać zostań Radnym Powiatowym.
Sorry, są i uczciwi ludzie w tej Radzie i Powiecie
których Pozdrawiam. ;)
Ps. a kleszczy nam nie trzeba.

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 30 sie 2017, 20:35

Panie Fijałkowski, od wielu lat w tym wątku próbuje mi pan coś udowodnić, szuka dziury w całym i wylewa na mnie własną żółć. Ale forumowicze się już na tym poznali. Wystarczy przejrzeć kilka wpisów wstecz.

Swoją drogą nadal mi pan nie odpowiedział gdzie można w Internecie podyskutować z radnym Mariuszem Fijałkowskim, pana synem. Na którym forum prowadzi podobny do mojego wątek, gdzie mogą pojawiać się krytyczne wpisy takie jak pana??

To teraz odniosę się do wypisywanych przez pana głupot. Wysokość diet radnych reguluje stosowna uchwała. Przewodniczący mają wyższe diety niezależnie od ilości zwoływanych komisji, bo jest ryczałt. Nie ma regulacji czy ma być ich 10, 5, 3 albo jedna. Czemu tak jest? Jakby płacono za komisje to te, pewnie odbywałyby się co tydzień.

Poza tym nie ilość zwoływanych komisji świadczy o tym kto ile w Radzie Powiatu Łęczyńskiego pracuje. Zresztą wspominana gazeta Wspólnota Łęczyńska stworzyła ranking pracy radnych powiatowych i nie przypominam sobie, żebym tam źle wypadł. Najwyraźniej już tego numeru gazety pan nie chce przytoczyć?

Może pan dalej robić sensację z tego, że w ubiegłym roku nie zwoływałem komisji, ale odpowiadam, że nie było takiej potrzeby. Natomiast nie miałem zamiaru oszukiwać społeczeństwa i zwoływać jej tylko dla picu, jak to pan sugeruje. To byłoby obrzydliwe.

Tak samo obrzydliwa jest pana próba obrony nauczycieli których pana syn nie szanuje, w odróżnieniu do mnie. Zapomniał już pan o co chodzi? Tutaj konkretny link dla odświeżenia pamięci. https://24wspolnota.pl/pl/leczna/wydarz ... aturze.htm
Poza tym informacje o ilości komisji sam przedstawiłem w sprawozdaniu z jej pracy Radzie Powiatu. Halo, halo! Tu nie było żadnej sensacji. Informacja była jawna i przedstawiona na sesji rady!

Ale co ja będę tłumaczył jak są w społeczeństwie np. osoby, które oszukują i pobierają rentę chociaż powinny pracować? Zna pan takie prawda? Za to trzeba się wziąć! To są dopiero wrzody dla społeczeństwa.
www.grzegorzkuczynski.pl

Pewne info

Postautor: Pewne info » 31 sie 2017, 10:40

Zapytam ponownie, bo nie padła żadna odpowiedź a to proste pytanie:
Oddasz pieniądze?
Ja wiem, że nie ma Pan argumentów na odpowiedź co do pobierania pieniędzy z kasy powiatu za te komisje, co ich z lenistwa nie chciałeś ogarnąć.
Jak miałeś czelność brać pieniądze na które nie zapracowałeś a ludzie pracując za pracę nie dostają lub otrzymują z opóźnieniem.
Jak mogłeś?, co na to Twoja rodzina, koledzy, koleżanki z pracy, zapomniałem Ty nie masz już kolegów- wyrzekli się Ciebie, wstyd im było do Ciebie się przyznawać.
Dziś Powiat leży na kolanach między innymi za takich jak Pan Panie Radny, co wysmoktali powiatową kasę.
Kleszcza jak wiemy ciężko jest się pozbyć, jak chowa się za /grzywką swojego jedynego żywiciela/ i tylko wychodzi na tzw. żer, by później zdać obszerną relację szefowi.
Cieszę się, że to nie nasze władze miejskie przyznają świadczenia ZUS renty, czy emerytury, robi to komisja powoływana ustawą rządową.
Uwaga! /Jeżeli dokumentacja medyczna wychodząca np. z Mops, gdzie pracuje pańska żona/ będzie pożywką tego forum, to nie skończy się na temacie 480+ jako urzędnik powinna wiedzieć o co chodzi?
Jestem osobą niezależną, pełnoletnią i wiem co piszę.
Wracając do tematu Apelu.
-Proszę Państwa widział Ktoś coś podobnego, by nie robiąc nic brać pieniądze?, bo jak mówi sam nie miał tematów do powoływania komisji bezpieczeństwa.
- Czyżby panie radny wszystko było takie bezpieczne w naszym Powiecie?
Zapytam tu na forum! -Ile tego było -tej forsy za cały 2016 rok 5000zł, czy może więcej? - to jakby rządowe 500+ w Pańskim przypadku Powiatowe należne 480+.
Nawet rodzinom, czy matkom mającym dzieci z godnie z ustawą 500+ karzą wypełniać jakieś druki - donosić zaświadczenia - by dostać kasę - Ten Pan Radny ze Wspólnej Sprawy dostawał 480+ nie kinąc nawet palcem, ale mi wspólna sprawa :oops:
I Ty mi człowieku wypisujesz co to ja - co nie ja - jak Ty spojrzysz teraz w oczy miastu?
Co napiszesz na własnej w ulotce wyborczej?
Grześ 480+ prosi o głos do Powiatu? - by żyło się lepiej?
Kuczyński poradź się szefa co on Ci na to powie i Oddaj te pieniądze.
Nie szukaj haków na innych bądź uczciwy dalej zajedziesz, masz własny dom rodzinę - żona też urzędnik -a to małe miasto
Myślę, że czas już kończyć dyskusję o Kuczyńskim i o jego 480+
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 31 sie 2017, 11:50

Panie Fijałkowski podobnie jak syn od lat nie potraficie odpowiedzieć na moje proste pytania. W tym wątku padało ich już wiele i co? I od wielu miesięcy zero. Zero konkretnych odpowiedzi!
Publicznie zapytam, bo mam dużą wątpliwość czytając powyższy paszkwil. Czy był już pan u specjalisty? Moim zdaniem ma pan bardzo poważne problemy, które należy jak najszybciej zacząć leczyć, a do tego posuwającą się manię prześladowczą. Wystarczy prześledzić wcześniejsze pana wpisy.
I proszę się nie martwić o moją rodzinę, przyjaciół, znajomych i kolegów z pracy. Wszystko jest okej.
Natomiast nic panu do tego gdzie, jak, ani komu przekazuje swoje pieniądze. Ma pan, żonę w Urzędzie Skarbowym, może tam pan to już sprawdza?
A powiat ma problemy finansowe przez tych, którzy brali kredyty na „przejedzenie”. Zawsze byłem temu przeciwny, co potwierdzają głosowania. Natomiast od kilku miesięcy jako Członek Zarządu Powiatu robię wszystko aby pieniądze starostwa oszczędzać i wprowadzać plan naprawczy. To był mój jedyny cel pracy w zarządzę.
Jednak śmiem wątpić, że osoba pana pokroju, jest w stanie to zrozumieć. Dla pana liczy się tylko deptanie i opluwanie. Nie pozdrawiam.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 31 sie 2017, 19:47

Mieszkańców Łęcznej i całego Powiatu Łęczyńskiego zapraszam na festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” który odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu pomiędzy osiedlem Niepodległości i Bobrowniki.
Największą atrakcją ma być kino pod chmurą, ale przygotowano też wiele innych atrakcji towarzyszących. Pokazy akrobatyki rowerowej, pokazy ćwiczeń, dmuchańce-skakańce dla dzieci, animatorów zabaw itp, itd.
Oby tylko pogoda, szczególnie w sobotę nie pokrzyżowała planów. Jako osoba mocno w projekt zaangażowana serdecznie was zapraszam!

Szczegóły na stronie urzędu http://leczna.pl/pl/aktualnosci/art3562.html

Obrazek
www.grzegorzkuczynski.pl

zaciekawiony

Postautor: zaciekawiony » 01 wrz 2017, 13:56

Otwartego dla wszystkich kina pod gołym niebem jeszcze w Łęcznej nie było. Fajna inicjatywa. Powodzenia

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 03 wrz 2017, 21:35

Dwa dni świetnej zabawy na nowym skwerze w mieście

Festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” okazał się strzałem w dziesiątkę. Plenerowe miejskie kino, obudowane wieloma ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi, przyciągnęło na plac pomiędzy osiedlami Bobrowniki i Niepodległości bardzo wielu mieszkańców Łęcznej.
Szczególnie cieszy fakt obecności tak wielu rodziców z dziećmi. To był prawdziwie rodzinny festyn, na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Leszek Włodarski - zastępca burmistrza Łęcznej, słownie przypomniał, że skwer powstawał ze środków budżetu partycypacyjnego osiedli Bobrowniki i Niepodległości, a trwające wydarzenie jest niejako jego otwarciem.

Impreza rozpoczęło się w piątkowe, bardzo ciepłe popołudnie. Przez dwie godziny setki osób przewinęło się przez plac przy ul. Wierzbowej. Na miejscu pojawili się animatorzy zapewniający rozrywkę dla małych dzieci. Zgodnie z zapowiedziami było puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego, a także mini zamek dmuchany. Powodzeniem cieszyły się też elementy na stałe funkcjonujące na placu takie jak: kolejka tyrolska, plac do ćwiczeń i tor jazdy dla rowerów.

Pierwszym wyemitowanym filmem był animowany ”Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów.” Chętnych było tak dużo, że szybko zabrakło leżaków. Zastąpiły je koce, karimaty i bluzy. Drugim wyemitowanym filmem tego wieczoru był western „3:10 do Yumy”.

W sobotę, znacznie bardziej rozbudowanym dniu festynu odczuwalna temperatura była znacznie niższa niż w piątek, w przeciwieństwie do gorącej atmosfery.
Na placu zabawa rozpoczęła się o godzinie 14:00. Dla najmłodszych przygotowano dużą, dmuchaną zjeżdżalnię i rozpoczęto wydawanie nielimitowanego popcornu i waty cukrowej, co szczególnie ucieszyło tych mniejszych uczestników festynu.

Nie zabrakło także dziewczyn Iwony Burago „Buri” i Eweliny Borowskiej „Boro” prezentujących pokazy akrobatyki i acroyogi z wykorzystaniem łęczyńskiego placu do street workout’u. Pokazy rowerowe z wykorzystaniem specjalnie budowanych na tę okazję ramp, własnego samochodu, a także toru do pump tracku zapewniła Lubelska Scena Dirtowa. Grami i zabawami dla dzieci zajmowali się wolontariusze, animatorzy, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie „Maksymilian” . Dla mieszkańców którym nie udało się być z nami w piątek powtórzono także atrakcje z pierwszego dnia festynu.

Plac tętnił życiem. W rytm puszczanej muzyki odbywały się kolejne gry, zabawy i zawody sportowe.
Tuż przed godziną 19:00 rozpoczął się seans filmu animowanego „Były sobie człowieki”, a zaraz po nim wyemitowano komedię „Tajne przez poufne”

Frekwencja na dwudniowym festynie przerosła najśmielsze oczekiwania. Uśmiech dzieci, młodzieży i osób dorosłych, którzy postanowili razem z nami spędzić kilka godzin jest dla nas największym sukcesem. Cieszymy się, że byliście z nami.

Źródło: http://leczna.pl/pl/aktualnosci/art3571.html tam też link do galerii zdjęć.

Obrazek
www.grzegorzkuczynski.pl

naomi80

Postautor: naomi80 » 04 wrz 2017, 7:17

Świetna inicjatywa, gratuluję. Gdyby udało się cos takiego organizowac na wszystkich osiedlach, byłoby naprawdę fajnie. Widać, że potrzeba jest ogromna. Na stronie malkontent24 oczywiście opinie negatywne, ale większośc już chyba do tego przywykła.

mfnb17

Postautor: mfnb17 » 04 wrz 2017, 12:53

Moja kuzynka chciała się pobawić w tym dmuchanym zamku, ale wchodziło do niego tylko jedno dziecko i bawiło się tylko minutę. Przepraszam, że to powiem, ale to było naprawdę żałosne. Pamiętam jak byłem młodszy (okolice 2008-2009 roku), to takie dmuchane zamki mieściły kilkoro dzieci i mogły skakać nieco dłużej.

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 05 wrz 2017, 19:07

W dzisiejszym wydaniu gazety Wspólnota Łęczyńska ukazała się fotorelacja z weekendowego rodzinnego festynu na pożegnanie wakacji i hasło, żeby takich imprez było więcej. Również bym sobie tego życzył, bo widziałem, że plenerowe kino i atrakcje towarzyszące dobrze się przyjęły.
@naomi80 na wspomnianej przez ciebie stronie twierdzą, że jesteś Kuczyńskim. Dobre prawda?
Przy okazji zapraszam wszystkich 17 września na rajd rowerowy. Niedługo pojawią się dokładniejsze informacje. Jedziemy bez względu na pogodę.
www.grzegorzkuczynski.pl

naomi80

Postautor: naomi80 » 06 wrz 2017, 6:29

Oooooo, teraz już widzę! A to dobre! Ale tam nic nie napiszę bo nie są tam zamieszczane moje komentarze i pewnie nie tylko moje. Konto z którego pisze jest moje a nie pana Grzegorza. Litości!

Awatar użytkownika
naturefresh

Postautor: naturefresh » 07 wrz 2017, 9:00

Ostatnio jedna pani celebrytka też rozmawiała sama ze sobą, więc nie krępuj się :lol:
A-well-a, everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 07 wrz 2017, 17:19

@naturefresh już ty nie udawaj, że nie jesteś kontem Kuczyńskiego ;) Przecież to niemożliwe, że ktoś może mieć inne zdanie niż wieczni malkontenci z lle24.pl
Co by nie mówić to przecież w Łęcznej bardzo dużo się dzieje. Tylko w tym roku Wierzbowa, Park Podzamcze, Polna, Plac Powstań Narodowych, Gwarków, drogi wiejskie, remont w przedszkolu, kompleks boisk przy szkole itd, ale klapki na oczach nie pozwalają tego niektórym dostrzec, a jak komuś o tym kulturalnie przypomnisz to już jesteś beeee, bo masz prawo jedynie narzekać. To jest zwyczajnie słabe.
Ja też mogę być nieobiektywny, mieć swój punkt widzenia, ale przynajmniej staram się wysłuchiwać innych, przyjmować konstruktywną krytykę, dostrzegać różnicę i szanować odmienność zdań.
Malkontenci z totalnej opozycji lle24.pl wolą obrażać innych, atakować personalnie, cenzurować komentarze i podważać wolę suwerena, który dokonał wyboru innego niż chcieliby oni. Dobrze, że dostrzega to coraz więcej osób.

Ps. Widzieliście najnowszą gazetę Wspólnota Łęczyńska i fotorelację z festynu i kina plenerowego? Jeśli nie to podsumowali to słowami "więcej takich festynów" :) I niech tak będzie!
www.grzegorzkuczynski.pl

Tomekgks

Postautor: Tomekgks » 08 wrz 2017, 2:10

Chyba miało być Skarbka zamiast Gwarków.

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 08 wrz 2017, 4:51

@ Tomekgks Słusznie zauważyłeś. Faktycznie chodziło mi o rozpoczęte prace na ul. Skarbka.
Zaś ulice Gwarków, Wiklinowa, drogi na Pasterniku i wiele innych, to jak zakładam nieodległa przyszłość. O potrzebie realizacji wspomnianych inwestycji burmistrz, radni i mieszkańcy dobrze wiedzą, tylko "kołderka budżetowa" jest za krótka i wydatki planować trzeba na lata.
Czasami warto poczekać jak z Parkiem Podzamcze lub Wierzbową. Wtedy często udaje się pozyskiwać miliony złotych z zewnątrz i wykonać porządnie inwestycję, zbudować drogę wraz ze ścieżką rowerową, chodnikiem oświetleniem, zatoką autobusową i miejscami parkingowymi zamiast prowizorki w postaci np. wydeptu.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 15 wrz 2017, 18:48

Tym razem nie skomentuję, jak zostali ukarani mieszkańcy powiatu za przeprowadzoną obniżkę diet radnych. Ja to tylko tu zostawię do waszej oceny.
Tekst: "Koszt nowych dokumentów na starym poziomie" w najnowszej Wspólnocie Łęczyńskiej i cytat "W kuluarach mówi się, że usunięcie uchwały z porządku to kara dla Kuczyńskiego za zmniejszenie diet."

Dokument lepszej jakości. <-- Tutaj większa fotka gazety.
Obrazek
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 17 wrz 2017, 19:07

Czy to słota czy pogoda rower to przygoda zdrowa!
Dziękuję Wam rowerzyści za VIII już rajd Łęczna na Rowery. Było rewelacyjnie. Do zobaczenia na szlaku.

Obrazek
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 30 wrz 2017, 12:07

Witajcie internauci!
Kilkanaście dni temu miałem okazję rozmowy o zadłużeniu powiatu, potrzebie reformy oświaty, zaciskaniu pasa i roli członka Zarządu Powiatu Łęczyńskiego z Katarzyną Mazur z gazety Wspólnota Łęczyńska. Z rozmowy powstał krótki wywiad, który pozwalam sobie tutaj wkleić.

Korzystając z okazji czytelnikom życzę miłego weekendu i zapraszam na jutrzejszy dzień latawca na skwerze pomiędzy osiedlami Bobrowniki i Niepodległości.

Dokument lepszej jakości. <-- TUTAJ DO POCZYTANIA W DOBREJ JAKOŚCI OBRAZU.
Obrazek
Dokument lepszej jakości. <-- to tylko miniaturka, tutaj cały tekst.

Ps. nie chciałbym być złośliwy, ale nie wiem czemu niektóre osoby przebierają swoimi krótkimi nóżkami ze złości, bo człowiek, ma siłę i chce coś jeszcze dobrego zrobić. Personalne ataki pana Fijałkowskiego na mnie już zdążyły się ludziom znudzić. Także teraz krótki apel do tego pana – Nie chcesz i nie potrafisz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj!
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 14 paź 2017, 12:19

Życzenia dla pedagogów i pracowników szkół
Pracownikom szkół i placówek oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć życzenia zadowolenia z pracy, cierpliwości oraz satysfakcji z pracy.
Dziękuję za Wasz trud w edukowanie młodych ludzi. To dzięki Wam - nauczycielom od dziesięcioleci nabieramy wiedzy, doświadczenia, pokory.
Jednocześnie z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę samorządowcom większej ilości uczniów w naszych szkołach, większych subwencji, a co za tym idzie lepszych pieniędzy na edukację.

Grzegorz Kuczyński - Wasz uczeń.

Obrazek
www.grzegorzkuczynski.pl

doctor

Postautor: doctor » wczoraj, 7:42

Panie Grzegorzu, mam pytanie.
W zeszłym roku o ile pamiętam SP 2 nie organizowała Finału WOŚP - nie poinformowali o tym nikogo, że rezygnują, więc nikt inny nie miał szansy tego finału zorganizować. Nasze miasto okazało się - no nie chce tutaj nikogo obrazić, ale wstyd wielki. Jak będzie to wyglądało z najbliższym finałem...

REKLAMA

Wróć do „Polityka”