Porozmawiaj z Kuczyńskim

Tematy związane z polityką.
Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 18 mar 2014, 20:52

Szanowni internauci zgodnie z zapowiedziami uruchamiam swój wątek na forum.

Liczę na rzeczową dyskusję, konstruktywne uwagi i wasze wsparcie. Wierzę, że pójdą za mną inni radni i będziecie mogli dyskutować z osobami, które mają realny wpływ na to co dzieje się i w gminie Łęczna i w powiecie łęczyńskim.

Zdaję sobie sprawę, że mało kto mnie zna, dlatego na wstępie chciałem się przedstawić.
Nazywam się Grzesiek Kuczyński i jestem radnym powiatu łęczyńskiego. Być może ktoś z was kojarzy mnie z rajdów rowerowych lub z organizowanych w Łęcznej rozmaitych akcji od imprez na skate parku po konferencje czy festyny. Piszę też teksty do „Pojezierza” a czasami i tutaj.
Jest też szansa, że ktoś kojarzy mnie dzięki nieoczekiwanemu „wsparciu” jednego z lokalnych serwisów poświęcającego mi sporo uwagi.

Chciałbym mieć tu swoje poletko. Słuchać waszych głosów i razem z wami dyskutować czy uzyskiwać odpowiedzi na pojawiające się pytania. Sam chętnie udzielę odpowiedzi na pytania w których mam wystarczającą wiedzę.
Proszę jednocześnie forumowiczów i moderatorów o wyrozumiałość i ewentualne sugestie, a także o należyty porządek w tym wątku.

Rozumiem, że możecie mnie nie lubić, ale odzywajmy się do siebie w sposób kulturalny i zgodny z internetową netykietą czy regulaminem forum. Ja wasze zdanie szanuję i proszę o to samo.

Więcej na mój temat możecie poczytać na stronie http://www.grzegorzkuczynski.pl
www.grzegorzkuczynski.pl

blondynek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: blondynek » 19 mar 2014, 6:09

A no witam! Pomysł bardzo dobry, popieram :)

No to pytanko, kiedy rajd rowerowy?

Pozdrawiam ! :)

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 19 mar 2014, 16:24

Śpieszę z odpowiedzią na pytanie. Pierwszy Kameralny Rajd Rowerowy zorganizowany zostanie przez Starostwo Powiatowe w czerwcu (no chyba, że w międzyczasie coś się zmieni) drugi gminny rajd „Łęczna na rowery” odbędzie się we wrześniu lub październiku. Taki podział funkcjonuje już od trzech lat i cykliści nie wskazywali na potrzebę zmian.

Oczywiście pewnie oprócz tego - mniej lub bardziej formalne wypady rowerowe organizowane będą przez Łęczyńska Grupę Rowerową.

Ja ze swojej strony liczę, że rowerzyści ponownie aktywnie włączą się w organizację rajdu. Przekażą pomysły na ciekawą trasę czy atrakcje na półmetku.

Widziałbym także twoją pomoc. Wiem, że dużo jeździsz i masz głowę pełną pomysłów. Odezwij się do mnie na PW. Na pewno skorzystam z twojej rowerowej wiedzy.
www.grzegorzkuczynski.pl

onleczna

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: onleczna » 19 mar 2014, 18:48

Witam,
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego zdecydowano się już teraz na dużą inwestycję niepotrzebną mieszkańcom związaną z rozbudową CK. Czy ta inwestycja jest niezbędna? Czy brak tego hotelu dla artystów generowałby jakieś koszty naszemu miastu? Pomimo tego, że blog stosuje chwyty poniżej pasa, idzie po trupach do celu, to przedstawia szereg priorytetowych inwestycji w Łęcznej. Nie będę tych wszystkich ważnych potrzeb wymieniał ponieważ każdy mieszkaniec naszego miasta, w tym Pan wie co to za potrzeby. Druga sprawa, której chyba nikt nie poruszył to koszty związane z remontem dinozaurów na Podzamczu. Doszukałem się informacji, że ta inwestycja pochłonęła 60 tys zł. Patrząc na efekt końcowy tego przedsięwzięcia można pomyśleć, że trochę za dużo to kosztowało. Czy może Pan podać orientacyjny kosztorys tego remontu?

Aniolek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Aniolek » 19 mar 2014, 19:15

Witam. Jestem mieszkańcem wsi Trębaczów i codziennie korzystam z drogi nr 2018 prowadzącej od trasy 82 do Piotrówka i Ciechanek Łęczyńskich, pomiędzy Kolonią Łuszczów i Zofiówką. Niestety odcinek drogi prowadzący od trasy 82 do lasu jest w tragicznym stanie. Najgorsze jest około 10 dziur w asfalcie nie naprawione od 2 lat. W zeszłym roku uszkodziłem na tych dziurach alufelgę więc zgłosiłem sprawę do zarządcy drogi czyli Powiatowego Zarząd Dróg w Łęcznej o naprawę drogi. W ciągu paru dni przy drodze wyrosło cztery znaki ograniczające prędkość do 40 km z informacją o wybojach. Chciałbym zapytać czy postawienie czterech znaków nie kosztuje więcej niż załatanie może 10 dziur ? Dlaczego na drogach zarządzanych przez gminę łatają dziury w miarę na bieżąco a na powiatowych stawia się znaki a dziury pozostają ? Zapraszam na rowerku do slalomu po dziurach.

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 19 mar 2014, 20:58

@onleczna. Nie wiem czemu piszesz o hotelu dla artystów? Jaki to niby hotel ? Możesz do tematu podchodzić krytycznie, możesz uważać go za bezzasadny, ale możesz też podpytać dyrektora jaki cel przyświecał rozbudowie CK.

Nie wiem czy pamiętasz jak ten obiekt wyglądał jeszcze kilka lat temu? Zmiana jaka zaszła jest niepodważalna.

Osobiście uważam, że nie ma nic złego w tym, że wraz z remontem dachu CK czyli bez specjalnej rozbudowy budynku udało się pozyskać dodatkową powierzchnię. Już teraz wszystkie piętra w budynku są wykorzystywane, wypełnione salami (piwnice też!). Teraz dojdzie dodatkowa powierzchnia na poddaszu.

Czy naprawdę czymś złym jest przygotowanie tam przy okazji remontu kilka pokoi w którym mogłyby zatrzymywać się delegacje z miast partnerskich, młodzież przyjeżdzająca na wymianę, szkolne zespoły sportowe czy nawet wspomniani artyści przylatujący do Łęcznej chociażby z odległej Japonii ? No chyba, że uważasz wynajmowanie pokoi np. w Secessionie za coś lepszego, bo na pewno nie tańszego.
Miałem okazje rozmawiać z wieloma samorządowcami z Polski i z zagranicznych miejscowości. Posiadanie w swoich zasobach lokalu gdzie można właściwie po kosztach ulokować np. wspomniane delegacje jest czymś zupełnie normalnym. Nadal nie wiem co w tym takiego złego ? Jeśli zaś pytasz dlaczego ma być zrobione to teraz, a nie np. za kilka lat? Pewnie dlatego, że chciano to wykonać przy okazji remontu cieknącego dachu w CK.

Dinozaury rzeczywiście kosztowało 66 tysięcy złotych z czego prawie 43 tysiące pochodziło z Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Nie wiem na ile opiewał wstępny kosztorys, ale jeśli jesteś zainteresowany chętnie to dla ciebie sprawdzę i przekaże tą informację. Wiem, że brano tu pod uwagę zdanie pana Bogumiła Brodzisza, bo dinozaury mające ponad 30 lat to efekt właśnie jego pracy.

Tak przy okazji widzę, że jesteś starym wyjadaczem na forum, dlatego starałem się dokładnie odpisać. Takim jak ty oczu łatwo się nie da zamydlić, a ja chciałem dać wyczerpującą odwiedź. Dzięki za pytanie.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 19 mar 2014, 21:08

Aniolek pisze:Witam. Jestem mieszkańcem wsi Trębaczów.....

Nie wiem dlaczego w opisywanej przez ciebie sytuacji dziury nie zostały załatane. Nie mam też mocy i nie chcę odpowiadać za starostwo i jego jednostki. Obiecuję natomiast, że osobiście poproszę prezesa Zarządu Dróg Powiatowych o przyjrzenie się sprawie. Może przyniesie to pożądany przez ciebie efekt. Postaram się także obserwować rozwój sytuacji. Na pewno o dalszych poczynaniach i otrzymanych odpowiedziach zostaniesz poinformowany.
www.grzegorzkuczynski.pl

blondynek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: blondynek » 19 mar 2014, 21:21

No to ja się jeszcze zapytam o dwa kawałki chodników lub ich braku. Mianowicie chodzi mi o kawałek wydeptu między deptakiem a chodnikiem przy dk82 i wydept koło cmentarza do dworca. Czy są w planie zagospodarowania te chodniki? Bo naprawdę, chodzę tamtędy już 3 rok dzień w dzień i po deszczu nie da się tamtędy przejść a jak by nie patrzeć centrum miasta.

onleczna

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: onleczna » 19 mar 2014, 21:35

Niech CK się rozbudowuje, nie mam nic przeciwko. Niech nam służy jak najlepiej. Tylko moim skromnym zdaniem inwestycje powinno się zaczynać od tych niezbędnych. Jeżeli uważasz, że tej kasy nie dało się lepiej wydać to myślę, że w tym miejscu jest problem który koniecznie trzeba rozwiązać.

O dinozaury pytam z czystej ciekawości, nie znam się na tego typu remontach, będąc "zielonym" w tym temacie chciałbym poznać chociażby orientacyjny kosztorys.

perching99

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: perching99 » 20 mar 2014, 10:38

Witam,
Panie Grzegorzu czy założony przez Pana temat na forum nie jest przypadkiem przejawem "kiełbasy wyborczej" (wybory tuz tuz trzeba kilka plusów złapać po wielu minusach) ??

naomi80

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: naomi80 » 20 mar 2014, 15:12

To ja stanę w obronie pana Grzegorza i zapytam: czy innym radnym ktos broni takie posty zakładać? Śmiem twierdzić, że nie.
I ja również korzystając z tej okazji zapytam o sieć internetową, która wiele lat temu była obiecana przez Powiat w projekcie Wirtualny powiat 3. Pan jest radnym powiatu i pewnie ma wiedzę dlaczego to się tak przeciąga? A może już nie ma szans na tą sieć?

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 20 mar 2014, 18:21

onleczna pisze:....Witam,Czy może Pan podać orientacyjny kosztorys tego remontu?

Wracając słowem do dinozaurów. Kosztorys był o ponad 2,5 tysiąca droższy niż wybrana oferta. Tak jak wcześniej wspomniałem w jego układaniu pomagał twórca figur pan Bogumił Brodzisz.

blondynek pisze:No to ja się jeszcze zapytam o dwa kawałki chodników lub ich braku.
Napisałem ci na PW. Nie do końca wiem o które odcinki ci chodzi. Odpisz, a postaram się czegoś dowiedzieć.

perching99 pisze:Witam,
Panie Grzegorzu czy założony przez Pana temat na forum nie jest przypadkiem przejawem "kiełbasy wyborczej" (wybory tuz tuz trzeba kilka plusów złapać po wielu minusach) ??

Kiełbasa wyborcza kojarzy mi się ze składaniem obietnic, często bez pokrycia i możliwości ich realizacji. Natomiast to jest jedynie wątek w którym internauci mogą podyskutować z radnym na równi z równym. To my jesteśmy dla was, a nie odwrotnie.

naomi80 pisze:To ja stanę w obronie pana Grzegorza i zapytam: czy innym radnym ktos broni takie posty zakładać? Śmiem twierdzić, że nie. I ja również korzystając z tej okazji zapytam o sieć internetową, która wiele lat temu była obiecana przez Powiat w projekcie Wirtualny powiat 3. Pan jest radnym powiatu i pewnie ma wiedzę dlaczego to się tak przeciąga? A może już nie ma szans na tą sieć?

Na wstępie dziękuję za poparcie takiej idei. Internet to potężne narzędzie także komunikacyjne. Mam nadzieje, że skorzystają z tego także pozostali radni i odważą się pod swoim nazwiskiem z wami rozmawiać..

Wracają do pytana to powiem, że w mojej ocenie wygląda to dość kiepsko. Wirtualne Powiaty III, bo o ten projekt pani zapytała powinien działać już od dwóch lat! Starostwo tłumaczy, że taka obsuwa jest wynikiem biurokracji w Unijnych instytucjach, a także problemami technicznymi i zmianą technologii.
Nie wiem na ile realne są obietnice uruchomienia sieci za dwa miesiące. Słowa bez pokrycia padały już wielokrotnie. Tym razem na kolejne terminy uruchomienia tej sieci patrzę z rezerwą.

Obawiam się także, że to co mogło być szansą jeszcze kilka lat temu dziś już taka szansą nie będzie. Operatorzy komórkowi świadczący intenret w technologii LTE, coraz tańszy internet satelitarny itp skutecznie będą odbierać potencjalnych klientów WPIII. Może (mam nadzieje, że tak nie będzie) skończyć się to tym, że jak już projekt wypadli to będzie przez lata deficytowy. My zamiast łatać dziury w fatalnych drogach powiatowych będziemy wtedy musieli dokładać do działania spółki komunalnej zarządzającej projektem.
Najczarniejszego scenariusza nawet nie rozważam. Zwrot pieniędzy z projektu oznaczałby niejedno bankructwo.
www.grzegorzkuczynski.pl

perching99

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: perching99 » 21 mar 2014, 7:22

Oczywiście popieram Panie Grzegorzu takie inicjatywy ale w zasadzie w przed dzień wyborów ..... to tak jak z remontami w naszym mieście wszystko w roku kiedy wybory. A co do WP III to jest blamaż Pana (jako radnego powiatu) i pozostałych radnych i starosty.

Andrew

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Andrew » 22 mar 2014, 0:03

@perching99
Jak stawia się zarzut to warto słówko uzasadnienia napisać. Blamaż radnych - nie uchwalili czegoś, dali za mało pieniędzy ?
Czy chodzi o to że udzielali absolutorium zarządowi ? Niech chociaż wiedzą czego od nich oczekujesz, bo oni nie wykonują inwestycji.

Awatar użytkownika
Sayane

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Sayane » 29 mar 2014, 17:06

Zupełnie z innej beczki. Potrzebuję pewnej informacji. Czy mógłby Pan podać mi dokładną informację odnośnie lokalizacji elektrowni? Niestety ale nie mogłam doszukać się nigdzie informacji na ten temat
Nothing is true.
Everything is allowed.

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 03 kwie 2014, 18:05

Już śpieszę z informacją o lokalizacji elektrowni. To będzie gdzieś tutaj http://goo.gl/maps/ccgxm
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
Sayane

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Sayane » 04 kwie 2014, 21:22

Dziękuję :)
Nothing is true.
Everything is allowed.

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 09 kwie 2014, 17:27

Aniolek pisze:Witam. Jestem mieszkańcem wsi Trębaczów i codziennie korzystam z drogi nr 2018 prowadzącej od trasy 82 do Piotrówka i Ciechanek Łęczyńskich, pomiędzy Kolonią Łuszczów i Zofiówką. Niestety odcinek drogi prowadzący od trasy 82 do lasu jest w tragicznym stanie. Najgorsze jest około 10 dziur w asfalcie nie naprawione od 2 lat. W zeszłym roku uszkodziłem na tych dziurach alufelgę więc zgłosiłem sprawę do zarządcy drogi czyli Powiatowego Zarząd Dróg w Łęcznej o naprawę drogi. W ciągu paru dni przy drodze wyrosło cztery znaki ograniczające prędkość do 40 km z informacją o wybojach. Chciałbym zapytać czy postawienie czterech znaków nie kosztuje więcej niż załatanie może 10 dziur ? Dlaczego na drogach zarządzanych przez gminę łatają dziury w miarę na bieżąco a na powiatowych stawia się znaki a dziury pozostają ? Zapraszam na rowerku do slalomu po dziurach.

Zgodnie z obietnicą przekazałem pytanie do Zarządu Dróg Powiatowych. Poniżej odpowiedź jaką otrzymałem. Daj znać czy prace zostały przeprowadzone.

"Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej informuje, że na drodze powiatowej nr 2018 L wykonywane były remonty cząstkowe w roku 2012 korą asfaltową i klińcem, natomiast w roku 2013, w m-cu maju wykonano remont cząstkowy emulsją asfaltową i grysami.
Każdego roku są wykonywane remonty cząstkowe nawierzchni na wszystkich drogach na terenie Powiatu Łęczyńskiego przez pracowników Obwodu Drogowego w Łęcznej. W dniu dzisiejszym, tj. dnia 09.04.2014 r. wykonano remont na przedmiotowej drodze masą mineralno-bitumiczną."
www.grzegorzkuczynski.pl

blondynek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: blondynek » 10 kwie 2014, 21:06

Z wyrazami szacunku ale korę i kliniec to oni mogą sobie wysypać na dojeździe na pole...

Mieszanka mineralno-asfaltowa? Ok Tylko co z tego jak nie ma żadnej sensownej podbudowy czyli nawierzchnia długo się nie utrzyma. Z resztą.. Same wykonanie podejrzewam że zostawia wiele do życzenia. Powinni zrobić drogę z prawdziwego zdarzenia a nie tracą kasę na łatanie tego co nazywają drogą..

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 14 kwie 2014, 18:23

I kto tu szukał haków ?

Z uwagi na to, że panowie Sebastian Pawlak, Mariusz Fijałkowski i Łukasz Siegieda mają straszliwe kompleksy związane z moją osobą i w swojej najnowszej gazetce, roznoszonej po klatkach starają się ponownie odgrzać starego i spalonego kotleta, postanowiłem jeszcze raz zabrać głos.

Do tego tematu ustosunkowałem się już ponad 1,5 miesiące temu we wpisie na mojej stronie http://grzegorzkuczynski.pl/sebastianie-ochlon/ gdzie wszystko wyjaśniłem oraz jeszcze w tamtym roku na forum http://leczna24.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=3217&p=33545#p32522

Panowie blisko rok temu starali się wywołać burzę w sprawie zatrudnienia mojej żony. Pomimo poinformowania przez nich mediów, pisania donosów do urzędów, a nawet zajmowania się tą sprawą przez Radę Miejską nikt nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości. Strasznie tych panów to zabolało, bo chcieli dogryźć Kuczyńskiemu.

Cała nagonka skończyła się blamażem, a Bartol do dziś nie opublikował odpowiedzi, które otrzymał wiele miesięcy temu, bo nie były zgodne z jego spiskowymi teoriami.

Wracając do gazetki radnych to obaj zamiast chwalić się swoimi osiągnięciami wybrali strategię obrzucania błotem wszystkich o odmiennych poglądach. Gdzie panowie miejsce na dialog i rozmowę? Nie ma ? – Po co! Lepiej kogoś obrazić, to się przecież fajnie sprzeda, a może nawet ktoś w to uwierzy?

W poświęconym mojej osobie kłamliwym tekście, który miał mnie zdyskredytować autorzy krytykują metody, które sami od wielu miesięcy z powodzeniem stosują. Bulwersuje ich, że Kuczyński zadaje pytania, a przecież to ich domena.

Zachowanie radnych godzi w jedną z podstawowych swobód obywatelskich. Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa i tak samo mamy możliwość zadawania pytań. Nie można tej zasady stosować wybiórczo.

Panowie Radni czy tak samo będziecie zachowywać się jeśli dojdziecie do upragnionej przez was władzy? Czy też będziecie starali się zamykać usta osobom zadającym niewygodne pytania? To nie Białoruś, czy Korea Północna, które tak często przywołujecie w swoich wypowiedziach.

A może… chodziło o coś innego? Może autorów paszkwila na mój temat zabolało to, że ludzie mogą dowiedzieć się, że żona Fijałkowskiego pracowała w Urzędzie Skarbowym w Łęcznej razem ze swoją teściową.

Czy może to, że dwoje dzieci radnego Łagodzińskiego, tak aktywnego w sprawie zatrudnienia mojej żony pracuje w Starostwie Powiatowym? Może radni woleliby żeby społeczeństwo Łęcznej nie wiedziało, że na odpowiedzi zadane staroście czekałem wiele miesięcy, a sprawa musiała oprzeć się o sąd administracyjny, który nie miał wątpliwości, że odpowiedzi trzeba mi udzielić.

Dziękuję osobom, które nie dają wiary kłamliwym informacjom przedstawianym na mój temat. Cieszę się, że jesteśmy zgodni w tym, że najważniejsze jest wspólne działanie dla dobra mieszkańców, a nie dwulicowe zachowanie wyżej wymienionych osób.

Na koniec dodam również, że mimo wszystko nadal będę zadawał pytania i prowadził swój wątek na forum „Porozmawiaj z Kuczyńskim” gdzie dyskutuję z internautami i wspólnie rozwiązujemy drażniące nas kwestie.

Do usłyszenia niebawem!
www.grzegorzkuczynski.pl

blondynek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: blondynek » 15 kwie 2014, 5:14

Co do zatrudnienia Pańskiej żony... Wydaje mi się to śmieszne i może tylko ja tak myślę że większość korzysta ze znajomości żeby załatwić komuś pracę. Cóż, takie czasy. Nie interesuje mnie czt Pan załatwił pracę małżonce bo mało mnie to obchodzi. Ważne żeby już jak została wybrana to pełniła prawidłowo swoją funkcję.

Polskiemu sądownictwu nie wierzę.

A co do działalności tych trzech radnych? Uważam że robią naprawdę wiele dobrego. Zmotywowali niektórych do działania tylko szkoda że w taki sposób ale trudno. Efekt jest zadowalający ! :)

Pozdrawiam!

Aniolek

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Aniolek » 15 kwie 2014, 14:28

gkuc pisze:
Aniolek pisze:Witam. Jestem mieszkańcem wsi Trębaczów i codziennie korzystam z drogi nr 2018 prowadzącej od trasy 82 do Piotrówka i Ciechanek Łęczyńskich, pomiędzy Kolonią Łuszczów i Zofiówką. Niestety odcinek drogi prowadzący od trasy 82 do lasu jest w tragicznym stanie. Najgorsze jest około 10 dziur w asfalcie nie naprawione od 2 lat. W zeszłym roku uszkodziłem na tych dziurach alufelgę więc zgłosiłem sprawę do zarządcy drogi czyli Powiatowego Zarząd Dróg w Łęcznej o naprawę drogi. W ciągu paru dni przy drodze wyrosło cztery znaki ograniczające prędkość do 40 km z informacją o wybojach. Chciałbym zapytać czy postawienie czterech znaków nie kosztuje więcej niż załatanie może 10 dziur ? Dlaczego na drogach zarządzanych przez gminę łatają dziury w miarę na bieżąco a na powiatowych stawia się znaki a dziury pozostają ? Zapraszam na rowerku do slalomu po dziurach.

Zgodnie z obietnicą przekazałem pytanie do Zarządu Dróg Powiatowych. Poniżej odpowiedź jaką otrzymałem. Daj znać czy prace zostały przeprowadzone.

"Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej informuje, że na drodze powiatowej nr 2018 L wykonywane były remonty cząstkowe w roku 2012 korą asfaltową i klińcem, natomiast w roku 2013, w m-cu maju wykonano remont cząstkowy emulsją asfaltową i grysami.
Każdego roku są wykonywane remonty cząstkowe nawierzchni na wszystkich drogach na terenie Powiatu Łęczyńskiego przez pracowników Obwodu Drogowego w Łęcznej. W dniu dzisiejszym, tj. dnia 09.04.2014 r. wykonano remont na przedmiotowej drodze masą mineralno-bitumiczną."

Potwierdzam, załatali dziury asfaltem i to wszystkie, dobra robota :D Dzięki wielkie za interwencję aby tak dalej.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 15 kwie 2014, 16:08

Aniolek pisze:
gkuc pisze:
Aniolek pisze:
Potwierdzam, załatali dziury asfaltem i to wszystkie, dobra robota :D Dzięki wielkie za interwencję aby tak dalej.Pozdrawiam

Bardzo się cieszę, że temat udało się pozytywnie rozwiązać. Przy okazji bardzo dziękuję ludziom z ZDP za to, że stanęli na wysokości zadania.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 22 maja 2014, 15:38

W Łęcznej mamy już 5 siłownie na powietrzu. Kolejna powstanie za kilka miesięcy. Jestem dumy z tego, że miałem w ich powstaniu także swój mały udział. W składanych wnioskach budżetowych wskazywałem potrzebę i celowość powstania w Łęcznej takich obiektów. Mam nadzieję, że urządzenia będą dobrze służyły dzieciom, młodzieży i dorosłym.

PS. Jeśli macie jakieś sugestie, albo pomysły na inną „małą” infrastrukturę to dajcie znać. Może uda nam się wspólnie coś stworzyć ? Może bieżnie przy szkole na Szkolnej ? albo stoły do tenisa stołowego? Tylko czy byliby chętni?
www.grzegorzkuczynski.pl

Pewne info

Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: Pewne info » 22 maja 2014, 16:46

Zacznę od uwagi - proszę poprawić w Pańskim wpisie, że mamy 5 siłowni, a nie 5 siłownie.
A teraz zadam Panu pytanie?
Co się stało z obniżkami diet radnych o które tak Pan mocno zabiegał?
Proszę o wyczerpującą odpowiedź , by czytelnicy tu na forum mogli się wypowiedzieć.

REKLAMA

Wróć do „Polityka”