Porozmawiaj z Kuczyńskim

Tematy związane z polityką.
Awatar użytkownika
gkuc

Re: Porozmawiaj z Kuczyńskim

Postautor: gkuc » 07 mar 2016, 20:06

Nazbierało się tych spraw i ponownie odpowiem hurtowo. Bardzo się cieszę, że wątek żyje i pojawiają się w nim nowe wpisy. To już 32 735 odsłon tego tematu! Ależ dyskutujemy!

@rooman’ie czy może raczej panie Ireneuszu?
- Nie wiem czemu wyjechałeś na emigrację i czemu (cytując cię) w Holandii urywasz łby kurczakom. Jeśli lubisz to co robisz, a praca jest dobrze wynagradzana, to nie widzę w tym nic złego. Żadna praca nie hańbi! Szczerze, życzę ci powodzenia w dalszej karierze.
- Panu Siegiedzie poświęciłem już wiele swoich wpisów, szkoda czasu na kolejny. Przeczytaj wcześniejsze np. TU i TU. Sporo pytań nadal pozostaje bez odpowiedzi.
- W sprawie placów zabaw należących do spółdzielni mieszkaniowych pisz do spółdzielni. W Skarbku masz nawet w Radzie Nadzorczej kolegę Sebastiana Pawlaka. Podpytaj go w interesującym cię temacie.

@murphy
Dziękuję za pytania o drogi gminne. Niestety nie znam terminów i planów remontów ich wszystkich. Chętnie jeśli zaproszenie jest aktualne wspólnie z tobą spotkam się i przejadę wspomnianymi drogami. Może uda się nam coś wspólnie zdziałać?

@Pewne info – Jak czytam kolejne twoje zaczepne wpisy w tym konkretnym wątku to zastanawiam się czemu i o co ty masz taki żal do mnie? Rozumiem, że ostatnio syn nie został burmistrzem, ale to już przeszłość. Było minęło i trzeba żyć dalej. Może warto się z tym pogodzić?

Swoją drogą ja chociaż prowadzę wątek i udzielam odpowiedzi na pytania te zadawane tutaj, ale i te w wiadomościach prywatnych. A gdzie swój otwarty wątek prowadzi twój syn Mariusz? Możesz wskazać link do miejsca gdzie można mu zadać pytanie? Tylko nie pisz, że ma u swojego wyborczego rzecznika na lle, bo tam nie ma takiej możliwości. Kto próbował tam coś skomentować ten wie.
W jednym miejscu masz rację. W natłoku innych obowiązków zaniedbałem własnego bloga, bo szybciej i wygodniej dodaje mi się wpisy tutaj na forum. Nadrobię to jednak niedługo, bo są do tego dobre okazje!

Krok do przodu!
- Na koniec pochwalę się wspólnym sukcesem! Słucham potrzeb wyborców i podjąłem z kolegami z Rady Powiatu odpowiednie działania. Od bieżącego roku zdolna młodzież ze szkół powiatowych będzie otrzymywała stypendia. Fajnie, że ten temat udało się i to w prosty sposób załatwić!
Więcej pod linkiem - http://powiatleczynski.pl/aktualnosci,s ... ialny.html
www.grzegorzkuczynski.pl

scot99

Postautor: scot99 » 08 mar 2016, 8:07

Panie Grzegorzu mógłby Pan się odnieść do tego wpisu ??
Czy naprawdę nie da się zrobić tego w prostszy sposób ??
http://lle24.pl/polityka/m-fijalkowski- ... d-miejski/

rooman

Postautor: rooman » 08 mar 2016, 9:05

Panie Grzegorzu, to była ironia. Pewnie zdaje Pan sobie sprawę, że urywanie kurczakom łbów jest niehumanitarne i urąga ludzkiej oraz kurczęcej godności. Owszem taka praca hańbi i podejrzewam, że może być nawet karalna.
Jako były mieszkaniec Łecznej mam mniejszy głos w spółdzielni niż taki działacz, społecznik i jak Pan siebie jeszcze nazywa? A, że mieszkańcy są dla Pana najważniejsi. Skoro udało się postawić jeden plac to może i uda się kolejny ale nie za 3 albo 7 lat, bo to wtedy są kolejne wybory i pewnie już nauczą się Państwo na własnych błędach, że trawa z rolki to chybiony pomysł. I moze uda sie nawet postawić plac w kwietniu, gwarantuje, że wdzięczni wyborcy pamiętaliby o tym w listopadzie...

Siemanko

Postautor: Siemanko » 08 mar 2016, 11:27

Wygląda to na działanie, próbujące zniechęcić mieszkańców, zarówno do solarów, jak i fotowoltaiki. Kolejny raz można zauważyć, że "nie da się". Wszędzie jest tanio, dostępnie, bez ukrytych kosztów, tylko w Łęcznej musi być inaczej...;)

Awatar użytkownika
chouelle

Postautor: chouelle » 08 mar 2016, 13:40

Łęczna a sprzątanie.
Czy w naszym mieście funkcjonuje coś takiego jak sprzątanie chodników, ulic i ścieżek rowerowych po zimie? Śnieg się roztopił, a piach pozostał. W połączeniu z deszczem robi się błoto, co nie jest miłe ani dla ludzi, ich butów oraz aut. Nie mówiąc o tym, że na ścieżce rowerowej jest dużo piasku - można się przewrócić.
W innych miastach się sprząta, a Łęczna jak zawsze jest niechlubnym wyjątkiem. Musi czymś zabłysnąć.

murphy

Postautor: murphy » 09 mar 2016, 0:55

porozmawiam z naszym sołtysem i możemy spotkać się. termin ustalimy, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 09 mar 2016, 20:20

@rooman: Miło się czyta twój wpis bez wulgaryzmów i złości. Umówmy się że ty poprosisz swojego kolegę radnego S. Pawlaka, będącego w Radzie Nadzorczej spółdzielni Skarbek o remont wspomnianego placu zabaw, a ja ten sam pomysł podrzucę pani prezes. Może spółdzielnia zabezpieczy na ten cel pieniądze, a wtedy sukces może zabrać sobie nawet S. Pawlak, ja o to nie zabiegam. Oby tylko dzieci miały się gdzie bawić.

scot99: Panele nie są tematyką w której z uwagi na brak dostatecznej wiedzy chciałbym się wypowiadać. Widzę po twoim linku, że Mariusz Fijałkowski to radny który w odróżnieniu do mnie zna się na wszystkim. W takim razie żałuję, że na spotkaniu nie wyjaśnił ludziom czemu za instalacje na domu płaci się 8% VAT, a na garażu już 23% VAT. W tej dziedzinie mając mamę w Urzędzie Skarbowym mógłby sporo wyjaśnić i to z pożytkiem dla wszystkich.

Wracając do wpisu radnego - oczywiście, że jest masa niedomówień i wątpliwości. Wynikają z prostych powodów. Po pierwsze Zarząd Województwa Lubelskiego nie ogłosił jeszcze warunków konkursu w ramach działania 4.1 RPO. W tej sytuacji ciężko prosić o szczegóły. Po drugie odroczono wejście w życie przepisów ustawy o OZE (odnawialnych źródłach energii). Przepisy te bardzo korzystne dla konsumentów energii miały wejść 1 stycznia tego roku. Jakby zakłady płaciły nie 15, a np. 70 groszy za jednostkę energii sprzedawaną do zakładu energetycznego, to fotowoltaika byłaby super rozwiązaniem. Ale ustawy nie ma i nie wiadomo czy PIS ją wprowadzi w tym roku bez zmian.

To ile ostatecznie wyniesie wkład finansowy mieszkańców zadecydują warunki konkursu i wyniki przetargów na wykonawstwo instalacji. Podobnie z kosztem opracowania dokumentacji czy ekspertyz. Zapewne koszt w zależności od ilości chętnych znacząco spadnie, ale nikt zdrowo myślący przed przetargiem nie rozstrzygnie czy będzie to 500, 350 czy 249 zł dla jednego mieszkańca. Jedno jest pewne jeśli będzie taniej to pieniądze albo zostaną zwrócone, albo zostaną wliczone na poczet części kosztów, które musi ponieść po swojej stronie zainteresowany panelami.

Kwestii wyższości paneli fotowoltaicznych nad kolektorami solarnymi nie rozstrzygnę, bo się na tym po prostu nie znam. Na spotkaniu wskazywano, że instalacje fotowoltaiczne, mimo wyższych kosztów inwestycji, są dużo efektywniejsze ekonomicznie niż kolektory słoneczne służące wyłącznie do podgrzewania wody. Nikt nie podważał tych wyliczeń. Na marginesie warto wskazać, że Lublin również w swoim projekcie przewiduje wyłącznie instalacje fotowoltaiczne.

@chouelle: Odnośnie sprzątania piachu po zimie. Pamiętajmy, że zima w każdej chwili może wrócić (kalendarzowa trwa do 21 marca). Sprzątanie piasku w sytuacji gdy za kilka dni może pojawić się gołoledź byłoby zwykłym wyrzucaniem pieniędzy. Dopiero Siegieda miałby pożywkę jak jednego dnia sprzątnęlibyśmy piach ze ścieżki rowerowej, a za 3 dni na skutek mrozu znowu trzeba byłoby ją posypywać. Już widzę ten hejt na urząd. Natomiast, z tego co wiem, wkrótce rozpoczną się pierwsze porządki pozimowe. Jeszcze chwilę cierpliwości. PS. Też chciałbym pięknych rond obsadzonych fajnymi kwiatkami. Mieszkam w Łęcznej i myślę podobnie jak wy :) Muszą być i potrzebne inwestycje, ale i coś co cieszy oczy jak czyste miasto i pieniądze na kulturę, która także nam wszystkim jest potrzebna.

@murphy: Ponawiam zaproszenie, może być spotkanie wraz z twoim sołtysem. Zawsze jestem otwarty na konstruktywne spotkania i chętnie was wysłucham. Odezwij się na pw i ustalimy szczegóły.
www.grzegorzkuczynski.pl

scot99

Postautor: scot99 » 10 mar 2016, 9:22

Panie Grzegorzu do rzeczy co ma wspólnego stawka Vat 8 czy 23 (to normalne skąd się to bierze). Po co organizować spotkanie dla mieszkańców nie posiadając konkretnych propozycji. wszystko może to może tamto. Ja pytam po co spotkania które nic nie wnoszą. Takie spotkania tylko wprowadzają nie potrzebny zamęt, chyba że o to chodziło aby nikt nie chciał korzystać z takiego programu. Później Burmistrz powie że mieszkańcy nie byli zainteresowani "super propozycją Urzędu"

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 10 mar 2016, 10:35

Kwiatki na rondzie można posadzić wtedy...gdy kierowcy przestana po nich jeździć ;)

naomi80

Postautor: naomi80 » 10 mar 2016, 11:12

chouelle pisze:Nie mówiąc o tym, że na ścieżce rowerowej jest dużo piasku - można się przewrócić.

Co Ty pleciesz?! Jeżdżę codziennie ścieżką, jest piach, jak to po zimowym posypywaniu, ale do przewrócenia się, to uwierz mi, że jest jeszcze daleko. Echhh, brak słów. Błoto po deszczu nie pasuje, mróz w marcu nie pasuje, auta brudne, buty brudne - gwałtu rety! Ludzie,ogarnijcie się trochę!

Awatar użytkownika
chouelle

Postautor: chouelle » 10 mar 2016, 15:53

Naomi, toś się popisała ;). "Jeżdżę codziennie ścieżką" - sorry, dlaczego nie wierzę?
Milczenie jest złotem, więc na przyszłość, jeśli chcesz narzekać na innych ludzi i ich wypowiedzi (tu: na mnie), to lepiej zamilknij, bo Twoja wypowiedź nie dotyczy tematu i nie wnosi niczego. Widać, że poza Łęczną nie wyściubiasz nosa i żyjesz tylko tym światem ;). Błoto na chodniku? Sorry, to nie jest normalne. Mi osobiście przeszkadzają brudne buty i auta, Tobie być może nie. O poczuciu estetyki dyskutować nie będę.

naomi80

Postautor: naomi80 » 10 mar 2016, 18:45

Średnio mnie obchodzi w co wierzysz a w co nie. Nie jesteś chyba moderatorem, żeby "kazać" mi zamilknąć :) Post dotyczył tematu i był polemiką z Twoim malkontenctwem. To chyba mi wolno? Zasada jest prosta: skoro pada deszcz, to jest błoto i auta też się brudzą i to nie tylko w Łęcznej. Uwierz :) I nie znaczy to, że nie przeszkadzają mi brudne buty i auta. Ja po prostu je myję i nie lecę z tym do internetu :) Ale ja już w tym chimerycznym błotku się nie taplam i życzę miłego wieczoru.

Siemanko

Postautor: Siemanko » 22 wrz 2016, 11:17

To może lekko odświeżę wątek. Mam pytanie co do remontu ul. Spacerowej. Jak urząd miasta może uargumentować to, że zostanie zlikwidowanych 90 miejsc parkingowych ? Jaki sens miał remont i wydawanie kilkaset tys. zł, tylko po to, by mieszkańcom uniemożliwić parkowanie koło swych bloków ? Gdzie tu logika ? Przecież to brzmi jak żart. No, chyba że projekt będzie zmieniony i miasto zdecyduje o zwiększeniu ilości miejsc parkingowych, choć szczerze w to wątpię ?

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 24 wrz 2016, 13:32

Siemanko dobre pytanie. Śmiało je możesz zadać swojemu radnemu.

Spacerowa – dlaczego tak?!

Remont wspomnianej drogi znajduje się w budżecie na 2016 rok przyjętym bez głosu sprzeciwu przez radnych. Dokładnie to: Plan wydatków na 2016 rok – transport i łączność pozycja 30. „Przebudowa ulicy Spacerowej w Łęcznej zgodnie z projektem, będącym w posiadaniu Urzędu Miejskiego w Łęcznej – wniosek komisji finansów.

Nie mam zamiaru nikogo tłumaczyć, oskarżać lub bronić. Faktem natomiast jest, że magistrat proponował remont ul. Spacerowej i budowę parkingów na rok 2017, właśnie ze względu na konieczność uzgodnień tematu ze spółdzielniami mieszkaniowymi i osobami prywatnymi, które mogą być współwłaścicielami terenu. Tak aby mogły przy niej powstać miejsca dla aut.(Dlatego w pierwszej wersji budżetu na rok 2016 tej drogi nie było)
Jednak radni, z naciskiem na komisję finansów, (jej skład jest ogólnodostępny) zdecydowali inaczej i postawili na remont już w 2016 roku.

Tu pozwolę sobie zacytować niedoszłego "burmiszcza" radnego Fijałkowskiego, który dzisiaj chce być największym obrońcą tematu ulicy Spacerowej, ale poniekąd sam przyczynił się do tego nie, że nie ma przy niej parkingów.
"Nie uwierzycie! Po raz pierwszy od wielu lat radni koalicji nie przyklepali ślepo projektu budżetu gminy zaproponowanego przez burmistrza. Razem z radnymi Lepszej Łęcznej wymusili na burmistrzu zmianę projektu budżetu i wprowadzenie zadania: Remont ul. Spacerowej, którego pierwotnie nie było. Ale od początku."
(...)"Jako, że burmistrz nie przewidział remontu ul. Spacerowej w tegorocznym budżecie radni zaczęli zgłaszać wnioski o zmianę projektu budżetu i wprowadzenie tego zadania. Takie wnioski złożyła zarówno komisja Finansów jak i Rewizyjna."(...)

I jeszcze jeden ważny fragment.
(...)Radni Lepszej Łęcznej będą głosowali za remontem ul. Spacerowej. Mam też nadzieję, że w remont ten włączą się również Spółdzielnie Mieszkaniowe (Batory i Wspólnota), aby wzdłuż ulicy powstały miejsca parkingowe (duża część terenu graniczącego z ulicą, należy właśnie do spółdzielni mieszkaniowych).(...)

http://www.fijalkowskimariusz.pl/2015/12/burmistrz-ulega-radnym-bedzie-remont-ul-spacerowej/

Dlatego droga zostanie wykonana zgodnie z zapisem przyjętym w budżecie w terenie pasa drogowego. Spółdzielnie, z tego co wiem, nie chciały partycypować w kosztach i budowie miejsc postojowych w bieżącym roku. Tyle.

Jak wskazuje nazwa to ulica Spacerowa. Chodziłem nią wiele lat, bo mieszkałem w pobliżu i zawsze było to lawirowanie pomiędzy samochodami. Przejście z wózkiem wymagało „uciekania” od samochodów, dlatego budowa chodnika była tam koniecznością. Co to tego raczej nikt nie ma wątpliwości.

Natomiast miasto nie może budować parkingów na cudzym terenie. Na takie działanie tylko czeka wspomniany wyżej radny znany z donosów do prokuratury i CBA. I zaraz mielibyśmy kolejne kontrole, nakazy rozbiórki i sprawy w sądzie.

Co dalej? Sądzę, że po rozmowach z mieszkańcami, spółdzielnie mieszkaniowe wybudują dla swoich członków parkingi na terenach, które są ich własnością i przy ul. Spacerowej pojawią się miejsca dla samochodów. Szkoda, że nie udało się tego zrobić w jednym czasie, ale jak mówi przysłowie „co nagle, to po diable”.

Na koniec zachęcam mieszkańców zainteresowanych budową parkingów do kontaktu ze swoimi spółdzielniami. Miasto także uczyni to ponownie.

//MODERATOR
W celu zachowania porządku sugerujemy dalsze rozmowy o ul. Spacerowej prowadzić w tym wątku.
www.grzegorzkuczynski.pl

Tomekgks

Postautor: Tomekgks » 28 wrz 2016, 22:19

Jak wygląda sytuacja z remontem drogi wojewódzkiej nr 829?? Maił zaczynać się w tym roku na odcinku w Łęcznej, a robót jakoś nie widać.

praktyk24

Postautor: praktyk24 » 29 wrz 2016, 6:50

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 27 mar 2017, 19:52

Dzisiaj Rada Powiatu Łęczyńskiego postawiła przede mną wymagające zadanie. Zostałem powołany na członka zarządu w miejsce po kolegach, którzy kilkanaście dni temu złożyli rezygnację.

Powtórzę to co powiedziałem na sesji zaczepiony przez radnego Niwińskiego. Uważam, że zabrakło bilansu otwarcia dzięki któremu można byłoby dzisiaj w oparciu o fakty powiedzieć czy w starostwie jest lepiej, czy gorzej. W którym kierunku idą wprowadzane zmiany i co kuleje. Dlatego też poprosiłem o przygotowanie takiego zestawienia. Jednocześnie podkreśliłem, że nie wszystko przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami i zawsze można, więcej, dokładniej, lepiej.
Nie wiem czy przez półtora roku jakie zostało do kolejnych wyborów uda się znacząco poprawić wskaźniki, ale obiecuję, że będę solidnie pracował w zarządzie powiatu, aby tak właśnie się stało.
Nadal pozostaję do waszej (forumowiczów i mieszkańców powiatu) dyspozycji.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
sewila

Postautor: sewila » 29 maja 2017, 9:00

My też na to liczymy :)

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 06 cze 2017, 21:31

Czasami trzeba próbować czegoś nowego, małe kroczki do przodu.
Tym razem zostałem felietonistą w gazecie Wspólnota Łęczyńska. Rzucili ciekawy pomysł, a ja się zgodziłem. Oczywiście nieodpłatnie (to dla tych, co lubią zaglądać do mojej kieszeni).
Przede mną trudne zadanie reprezentowania głosu urzędu w takich sprawach jak śmieci, ceny wody, miejsca parkingowe i wiele innych.
Moim oponentem będzie Mariusz Fijałkowski, prawie burmistrz i pewny kandydat na to stanowisko w przyszłości. Obecnie szef Lepszej Łęcznej i autor tekstów pojawiających się na blogu pana Siegiedy. Zmierzyłem się z nim w sądzie zmierzę i w gazecie. To może być ciekawe!
Zdaje sobie sprawę, że jestem na słabszej pozycji, bo atakować zawsze łatwiej, a mi bronić się trudniej, ale dam z siebie wszystko!
Zapraszam do lektury gazety, a z tygodniowym opóźnieniem również na stronę Wspólnoty Łęczyńskiej.
A może wy macie pomysł na felieton i chcecie w jakiejś sprawie poznać głos mój i głos opozycji?
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
franekkimono

Postautor: franekkimono » 16 cze 2017, 11:25

Panie Grzegorzu, pozwolę sobie wrócić do tematu remontu ul. Spacerowej.
Otóż, od jakiegoś czasu możemy się cieszyć wyremontowaną ulicą.
Z tego co wiem SM przygotowują się do remontu własnych parkingów przy tej ulicy, także niedługo wszyscy powinniśmy być zadowoleni.
Wszystko fajnie, pięknie, ale wg mnie jest pewna rzecz o której należy pomyśleć.
Mianowicie, chodzi mi o wyjazd z drogi przy ul. Wrzosowej właśnie na ul. Spacerową. Niestety ze względu na ustawienie samochodów często dochodzi do sytuacji, że jadący od strony ul. Wrzosowej mają bardzo ograniczoną widoczność poprzez zaparkowane (na ul. Spacerowej) pojazdy. Często kierowcy ryzykują potencjalną stłuczkę.
W związku z tym, czy jest szansa aby UM zamontował przy skrzyżowaniu tych dróg choćby jakieś lustro??? Czy np. straż miejska dostrzega ten problem?
Myślę, że wydatek nie jest bardzo duży, a z pewnością poprawiłoby to bezpieczeństwo w tym miejscu.
Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają cię za głupca.

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 17 cze 2017, 20:24

Witam serdecznie,
Dziękuję za poruszenie tematu ul. Wrzosowej. Niedawno właśnie o tej ulicy rozmawiałem z ludźmi w pracy. Powiem jakie były efekty rozmów. Na wjeździe od ulicy Leśnej ma pojawić się znak o tym, że to ulica jednokierunkowa. Tak aby osoby z rozbudowywanego (nie ma już placu zabaw) parkingu musiały jechać w lewo. Chodzi o upłynnienie ruchu. Jazda w obu kierunkach po Wrzosowej i tak przez ustawiane wzdłuż ulicy i na chodnikach samochodu jest utrudniona.
Natomiast sam wyjazd z Wrzosowej na Spacerową jest faktycznie do poprawienia. Również tamtędy jeżdżę i dostrzegam wspomniane zagrożenia. Po weekendzie poruszę ten temat z osobami zajmującymi się tematyką oznakowania dróg aby zastanowić się co tam będzie najlepszym rozwiązaniem. Może lustro, może jakieś oznakowanie, a może słupek (bo czasami tam tak stają kierowcy, że wyjechać jest bardzo ciężko).
Dziękuję za zasygnalizowanie sprawy. Postaram się opisać jakie były efekty rozmów i co zostanie zrobione.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 23 cze 2017, 19:59

Wracam z krótką informacją dotyczącą ulicy Wrzosowej o którą pytał kolega wyżej. Jak wcześniej wspomniałem będzie to ulica jednokierunkowa i na jej zjeździe w ulicę Spacerową pojawi się lustro.
www.grzegorzkuczynski.pl

Pewne info

Postautor: Pewne info » 24 cze 2017, 10:11

Wracaj z krótką informacją dotyczącą ulicy Wrzosowej

A może miało być "Wracam z krótką informacją dotyczącą ulicy Wrzosowej" i to by było "Gitara"
Ale zauważyłem jak na forum l24 tyt. "Porozmawiaj z Kuczyńskim" inni użytkownicy przykryją temat swoimi tytułami, zawsze znajdzie się ktoś?, kto ożywia twój temat by ten znów pojawiał się na górze listy, może trzeba go wyróżnić tak jak to robią na OLX?
Dziś podbiję go ja i na parę dni będzie. Pozdrawiam :lol:

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 24 cze 2017, 10:19

Spóźniłeś się o kilka minut :) Błąd został poprawiony zanim go zacytowałeś (pewnie jeszcze ci się strona nie odświeżyła). Tak działa forum, że najświeższe wpisy są u góry, ale specjalnie o to nie zabiegam.
Za to ciesze się jak padnie fajne pytanie na które potrafię odpowiedzieć, albo sprawa w której mogę podpowiedzieć lub pomóc.
www.grzegorzkuczynski.pl

Awatar użytkownika
pszeniczny

Postautor: pszeniczny » 25 cze 2017, 7:45

Witam. Jak wiemy zima już dawno za nami. Śnieg się rozpuścił, a wraz z nim droga powiatowa przebiegająca przez Trębaczów i Rossosz. Jest to droga, która jest najczęstszym objazdem do Łęcznej gdy coś dzieje się(wypadek) na trasie Łęczna-Lublin. Czy jest szansa, żeby dowiedzieć się kiedy będzie jakiś remont tej drogi lub przynajmniej "łatanie dziur"? Pozdrawiam

REKLAMA

Wróć do „Polityka”