problemy ze stłuczkami na parkingu przy szpitalu

O Łęcznej i okolicach - niepasujące do innych działów.
pawelnet

problemy ze stłuczkami na parkingu przy szpitalu

Postautor: pawelnet » 30 paź 2017, 18:15

Witam
Coraz częściej słyszę o stłuczkach na parkingu przy szpitalu i braku jakichkolwiek winnych za swoje czyny. Z tego co wiem monitoring przy szpitalu działa ale jest w czarno-białych barwach i słabej rozdzielczości. Czy ktoś z forumowiczów ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu, a może redakcja leczna24.pl może pomóc w tej kwestii??? Sam byłem światkiem stłuczki i pomogłem pokrzywdzonemu w sądzie, i sam również zostałem pokrzywdzony niestety nie miałem szczęścia znaleźć świadka:( proszę o pomysły...

zaciekawiony

Re: problemy ze stłuczkami na parkingu przy szpitalu

Postautor: zaciekawiony » 30 paź 2017, 18:26

Skoro tam ludzie nie potrafią parkować , a swoim pojazdem często zajmują dwa miejsca to pewnie i ciężko im jest wyjechać stąd stłuczki, zarysowania itd. Szkoda, że Dyrekcja szpitala nie zajmie się tym problem. Toć właśnie przez takich pseudo kierowców ludzie nie mają gdzie postawić samochodu, kiedy chcą udać się do lekarza.
Temat dobry, aby się nim zająć.

Awatar użytkownika
naturefresh

Postautor: naturefresh » 30 paź 2017, 21:25

Miejsca parkingowe przy szpitalu są zdecydowanie za wąskie. W połączeniu z marnymi umiejętnościami parkowania większości polskich kierowców efekty są takie, że auta są poobijane.
A-well-a, everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word

PanKracy

Postautor: PanKracy » 30 paź 2017, 21:39

Bez przesady. Wielkość miejsca praktycznie ta sama jak przy marketach. Jak ktoś ma problem to może niech się przesiądzie do mniejszego samochodu. A już szczególnie nowobogackie paniusie w swoich SUV-ach, które totalnie nie potrafią parkować.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 19:42 przez celner, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj całego postu pisząc bezpośrednio pod nim

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 31 paź 2017, 19:48

@pawelnet nie sądzę żeby w szpitalu było na czarno-biało . Na słabą jakość mogę się zgodzić .

@PanKracy pod marketem jest więcej miejsca niż pod szpitalem. Budowali parking w czasach Fiata 126p stąd taka "wielkość"

pawelnet

Postautor: pawelnet » 01 lis 2017, 9:26

Dzięki za zainteresowanie tematem ale podrzucajcie pomysły na rozwiązanie problemu bo każdego może to spotkać czy to nowy suv czy mały stary fiat każdy dostanie po kieszeni jak coś się stanie a nie po to człowiek pracuje i kupuje auto żeby ktoś go rysował i jakby nigdy nic odjechał. Ja proponuje może na początek niech nasza lokalna strona leczna24 przyłączy się do problemu i stworzy "zakładkę" na głównej stronie gdzie będzie można wpisywać się i zgłaszać innym zdarzenie. Może ktoś coś będzie widział, może pomoże... jedno jest pewne że nikt nie chce mieć auta porysowanego.

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 01 lis 2017, 11:08

Jedyne rozwiązanie na teraz to kamerka samochodowa włączona non stop.

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 01 lis 2017, 13:36

W innych szpitalach jest ochrona i monitoring prznajmniej na zachodzie czyt.( od Wisły na zachód)

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 01 lis 2017, 20:08

W innych miastach jest ochrona le i płatne parkingi ;)
i zapewne monitoring w 4k albo i 7z :lol:
ale co to ma do rzeczy ?
Uważasz że co drugie auto stoi ochrona i pilnuje ??

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 02 lis 2017, 19:06

Uważam,że byłoby łatwiej dociekać swoich praw u ubezpieczyciela w razie szkody, kiedy jest platny parking wtedy jest ochrona i monitoring dobrej jakości.
Myślenie nie boli pozdrawiam.

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 02 lis 2017, 19:42

Na każdym parkingu strzeżonym nie myl z płatnym jest regulamin w którym umywają ręce od takich zdarzeń .
Na parkingu płatnym ale nie strzeżonym a takie są pod szpitalami to w ogóle mają w nosie Twoje auto i to czy masz gdzie zaparkować. Ważne żeby dokonać opłaty za wjazd i tyle.

Ojciec dyrektor pisze: byłoby łatwiej dociekać swoich praw u ubezpieczyciela

A jak Ty chcesz dociekać swoich praw u ubezpieczyciela, nawet mając fotkę lub świadka ?

Nie jestem specem od ubezpieczycieli ale jeżeli miałbym zarysowane auto i nawet widział kto to zrobił to...wydaje mi się że zostałbym odesłany na policje o ustalenie a dopiero z notatką do ubezpieczyciela.

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 03 lis 2017, 10:18

Myślę,że włodarze miasta obserwują forum i niedługo rozwiążą problem...

pawelnet

Postautor: pawelnet » 03 lis 2017, 17:30

miło by było gdyby władza w jakiś sposób zareagowała na sytuacje bo zainteresowanie na forum jest więc i pokrzywdzonych pewnie też jest jakaś ilość. Na razie może redakcja podejmie jakieś zainteresowanie problemem bo pisać piszą o wszystkim czy ważne czy nie, więc i może tym razem jakiś artykuł zostanie stworzony... Fajnie że się interesujecie problemem DZIĘKUJĘ :) mam nadzieję że w razie zdarzenia również będziecie działać jak na forum. Myślałem że na forach tylko cwaniaki mocni w "gębie" są a tu proszę miłe zaskoczenie szacun dla Was forumowicze.

Awatar użytkownika
gkuc

Postautor: gkuc » 07 lis 2017, 21:03

Poruszę opisywany przez Was temat na kolejnej Radzie Społecznej przy SPZOZ w Łęcznej. Pewnie dyrektor Krzysztof Bojarski ma wiedzę w temacie parkowania, monitoringu i stłuczek pod szpitalem.
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie śmiało. Zadam je zbiorczo przy najbliższej okazji i przekażę wam odpowiedź lub też poproszę dyrektora, żeby sam odpisał w tym wątku.
www.grzegorzkuczynski.pl

pawelnet

Postautor: pawelnet » 08 lis 2017, 17:51

Czekamy na odpowiedź... a redakcja coś??? POMOŻE???

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 08 lis 2017, 21:32

Ja już pomoglem, ze pan Kuczyński zareagował. A redakcja no to tylko redakcja może pomoże...

REKLAMA

Wróć do „Okiem mieszkańca”