praca na kopalni pod LW -PRZYJĘCIA-

Tutaj możecie pisać o przysłowiowym wszystkim i niczym...
Wojtek123

Re: praca na kopalni pod LW -PRZYJĘCIA-

Postautor: Wojtek123 » 30 gru 2016, 14:44

No właśnie tylko potrzebna jest chyba do tego grupa paru osób, ja osobiście z chęcią bym do takiej przystapil o ile by byla

Wojtek123

Postautor: Wojtek123 » 21 sty 2017, 18:09

Szukają się jeszcze jakieś przyjęcia czy tylko ta jedyna rekrutacja wewnętrzna , która była i wiecej nic nie bedzie?

forumowicz

Postautor: forumowicz » 25 sty 2017, 17:36

A wie ktoś ilu ludzi wogóle brali z rgb do lw?Mi się obiło o uszy że dosłownie kilka osób.

zaciekawiony

Postautor: zaciekawiony » 25 sty 2017, 18:17

Bo te przyjęcia to jedna wielka ściema. Kopalnia robi jakieś śmieszne rekrutacje wewnętrzne mówiąc, że przyjmowani będą pracownicy z RG i MR. Ludzie robią sobie nadzieje, że będą mieli łatwiej się dostać pod LW i hurtowo "zaciągają" się do tych kopalnianych spółek , gdzie pracują jak chińskie mrówki. Kiedy przychodzi jakiś okres przyjęć - rozczarowanie. Pod kopalnie idzie tylko kilka osób. Reszcie dalej zostaje fedrowanie za 1600zł. Takie są realia Panowie

forumowicz

Postautor: forumowicz » 29 sty 2017, 17:41

Jakim trzeba być osłem aby robić pod ziemią za 1700?Czy ludzie tam pracujący mają chociaż trochę rozumu? Według mnie mieć rodzinę i zjeżdżać kilometr pod ziemię za 1700 to nie jest najlepszy wybór.

Awatar użytkownika
celner

Postautor: celner » 29 sty 2017, 18:09

Masz rację.
Trzeba być osłem
Mieć rodzinę i zjeżdżać za 1700

Mieć rodzinę i pójść do MOPSu po 300
to jest bycie kozakiem.

Eh dziwnie czasem ludzie myślą ;)

forumowicz

Postautor: forumowicz » 29 sty 2017, 20:47

Czyli rozumiem że widzisz w życiu tylko 2 opcje:RGB lub mops.powodzenia w życiu

forumowicz

Postautor: forumowicz » 31 paź 2017, 19:00

No i ruszyła jakaś rekrutacja dla dziennych absolwentów szkół z Ostrowa i Łęcznej.Osoby które kończyły szkoły w systemie zaocznym już tylko mogą sobie pomarzyć chociażby o zaproszenie na rozmowę.Fajnie muszą się czuć ludzie którzy jeździli w weekendy do szkoły na Śląsk lub chociaż do Trawnik.

Tomekgks

Postautor: Tomekgks » 31 paź 2017, 21:33

życie...

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 03 lis 2017, 10:21

To się nazywa upośledzenie pewnej grupy zawodowej

zaciekawiony

Postautor: zaciekawiony » 03 lis 2017, 20:19

@forumowicz nie oszukujmy się, absolwentom szkół górniczym bardziej należy się szansa na dostanie pod LW niż osobom, które chodziły na kurs, a nie miały wcześniej styczności z kopalnią. Ile ten kurs na górnika trwa, 2 lata w tym nie w każdy weekend, natomiast absolwenci chodzili do szkoły dzień w dzień, przez 4lata. Chyba jest różnica, prawda? Dostanie się pod LW to ma być dla nich nagroda , inaczej te szkoły nie miałyby sensu istnienia.

Osoby kończące szkoły w systemie zaocznym też mają szansę dostania się bezpośrednio pod LW. Nikt im drogi nie zamyka.

forumowicz

Postautor: forumowicz » 02 sty 2018, 9:31

Dla absolwentów kursów pozostały tylko spółki i praca za 1800.Powodzenia.

LubieHerbate

Postautor: LubieHerbate » 02 sty 2018, 12:37

Przyjdzie wiosna to i ludzie odwrócą się od spółek i pójdą pracować w innych branżach. Już teraz firmom zewnętrznym brakuje pracowników, dalej niech dają takie wynagrodzenia to mogą się zdziwić jak za jakiś czas nie będzie miał kto zjechać. Młodzi ludzie już nie lgną do kopalni pracować za 1800zł, bo i rodziny za to nie założą i i wynagrodzenie raczej nie adekwatne do zagrożenia.
Teraz na rynku brakuje wielu pracowników w wielu branżach, jest w czym wybierać. Powodzenia życzę wszystkim

Iron

Postautor: Iron » 02 sty 2018, 13:33

Byłem w spółce, ale na szczęście znalażłem inna prace. Więcej bym za takie pieniądze nie poszedł w ten syf. Co innego jak ktoś nie ma wyjścia. Ale na szczęście rynek pracy się trochę zmienia, choć niektórzy dalej tępo wpatrzeni tylko w kopalnie. Ale ludzie nie dajcie sie wyzyskiwać. Spółki już dawno szukają pracowników przez tablice ogłoszeniowe pod sklepami czy przez UP. Ale może w końcu się trochę obudzą, że nikt za takie pieniądze nie przyjdzie na kopalnie.

rylekryjek

Postautor: rylekryjek » 02 sty 2018, 17:39

winni są sami pracownicy, i niech nikt nie mówi, że nie ma pracy za podobne a nawet za lepsze pieniądze, wystarczy chcieć pojechać do Lublina, tam na paleciaku w obi zarabia się 2,5 tysia, ale jak ktoś poza kopalnią świata nie widzi to współczuje

zaciekawiony

Postautor: zaciekawiony » 04 sty 2018, 12:33

Chłopaki na magazynach w sklepie zarabiają większe pieniądze i nie muszą pracować w takich warunkach jak te pod ziemią. Wiadomo, że większość ludzi pracuje w firmach zew.z nadzieją na dostanie się pod LW, ale ilość miejsc jest ograniczona, a ludzi wiele. Zresztą zauważyliście, że zawsze kiedy zaczyna się kryzys z pracownikami w spółkach to LW ogłasza nabór ? Dzięki temu mają świeżą dostawę taniej siły roboczej. No ale każdy sam decyduje o swoim życiu

emte88

Postautor: emte88 » 14 sty 2018, 13:06

Pracowałem w spólkach prawie trzy lata , ale sie opamientałem i znalazłem normalna prace blisko domu za lepsze pieniadze.
Zaczynałem w 2012 roku i pamiętam zeby sie dostac trzeba było używać dobrych kontaktów i swoje odczekać. Teraz słyszałem takie głosy , że mieli do spółek brać chłopków z Zakładów Karnych bo darmowi pracownicy!! Szok i niedowierzanie jak dla mnie. Na plotkach sie skończyło, wystarczy wejść na OLX i już tam sie ogłaszają firmy. Jeszcze trzy , cztery lata temu nie do pomyślenia. Rekrutacje były ukryte i przyjmowali z polecenia.
Ja tam rozumiem tych starych kochanych górników co ledwo alfabet znają i nie ma dla nich innego świata niż ta dziura i walenie browarów do oporu po wyjeźedzie na szuche. Najbardziej jest szokujące to , że młodzi ludzie dają się omamić i idą do spółek naiwni z myślą , że kiedyś się dostaną pod LW. Każdy niby tylko na chwile a z biegiem czasu mija rok dwa i nie ma powrotu. Stają się takimi tępymi rylami biorą kredyty a później boją się zwolnić i dostają na rekę 1800 zł. Prezesi zacierają ręce i oglądają swoje przychody a pracownicy pod ziemią pracują w dwóch parach rekawic na miesiac jak to w KOBUZIE było. Przyszedłeś do chińczyka po rękawice i problem robił a jeszcze jak jakiś młody to już całkiem ubaw po pachy.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 19:32 przez celner, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: troszkę brzydkie słowo

Ojciec dyrektor

Postautor: Ojciec dyrektor » 20 sty 2018, 21:57

Na magazynie nie pracuję sie 7,5H tylko 10-12...

REKLAMA

Wróć do „HYDE PARK”