Pożyczka społecznościowa

Szukasz kamerzysty, zespołu na wesele, blacharza, budowlańca lub kogoś innego ? Zapytaj.
Tutaj też zapytasz o działalność konkretnego podmiotu, jego ocenę i jakość.
Herba

Pożyczka społecznościowa

Postautor: Herba » 30 lip 2017, 9:30

Witam,
Zastanawiam się nad wzieciem pożyczki 2000 zł. Kwota stosunkowo nieduża. Rozważałam konwencjonalne serwisy pożyczkowe typu wonga, vivus, filarum. w szczególności, że w większości pierwsza pożyczka jest za darmo (z tego co się zorientowałam). w tym celu przeglądałam fora finansowe i czytałam opinie.
natknęłam się na temat pożyczek społecznościowych. Idea mi się podoba, pytanie tylko czy taką pożyczkę można dostać w miarę szybko czy czekanie na wypłatę od inwestorów, szczególnie przy pierwszej pożyczce jest czasochłonne? Bardzo mi zależy na prawdziwych opiniach osób, które faktycznie taką pożyczkę otrzymały i spłaciły. Pytam tutaj, bo mam wrażenie, że na innych forach roi się od opłacanych użytkowników, którzy nie pozwalają normalnym dojść do słowa. Będę wdzięczna!

kiki

Re: Pożyczka społecznościowa

Postautor: kiki » 30 lip 2017, 17:34

@Herba , przeczytaj wszystko raz jeszcze i raz jeszcze .... ochłoń . NIE ma nic za darmo . Naprawdę .

doktor1ek

Postautor: doktor1ek » 30 lip 2017, 19:24

Odbierz prywatną wiadomość

Awatar użytkownika
gzmin

Postautor: gzmin » 31 lip 2017, 6:52

kiki pisze:@Herba , przeczytaj wszystko raz jeszcze i raz jeszcze .... ochłoń . NIE ma nic za darmo . Naprawdę .

Akurat w wielu firmach pożyczkowych taka pożyczka jest naprawdę za darmo:
http://www.kredyty-gotowkowe.net/nasz-ranking.html
Chodzi tutaj o promocję. Firmy uważaja,ze skoro dana osoba przekona się do ich oferty to bardzo duża szansa,ze wróci do nich ponownie.

Awatar użytkownika
sewila

Postautor: sewila » 10 sie 2017, 6:54

Dopytaj się jeszcze tutaj:
https://chwilowo.pl/forum
Jest to forum o pożyczkach prywatnych oraz społecznościowych. udziela się tam wiele osob, które ogarniają w temacie tak wieć powinni Ci doradzic czy będzie to dobra opcja czy też nie...
Porównania są równiez ok,aczkolwiek bardzo często są tam nieaktualne informacje

REKLAMA

Wróć do „Firmy, instytucje, inne podmioty”