71 osób online

utwórz nowy profilprzypomnij hasło

Górnik odpada z Pucharu Polski

Opublikowano: 2017-08-09 20:30 Słów: 113 Wydrukowano: 2017-12-18 19:34

Bardzo szybko skończyły się rozgrywki Pucharu Polski dla drużyny Tomasza Kafarskiego. Zespół z Lubelszczyzny nie podołał Ruchowi Zdzieszowice, który występuje w III lidze.

Nasza drużyna bardzo szybko straciła bramkę, bo już w 11 minucie spotkania. Gospodarze byli bardzo natchnieni prowadzeniem w meczu i 10 minut później podwyższyli wynik na 2:0

Goście z Łęcznej w 44.minucie odpowiedzieli golem kontaktowym. Po zmianie stron widać było poprawę w grze Górnika, ale gospodarze dwoili się i troili, aby dowieźć korzystny wynik do końca.

W 1/8 finału do Zdzieszowic przyjedzie Legia Warszawa, zaś w Łęcznej po porażce został tylko niesmak.