75 osób online

utwórz nowy profilprzypomnij hasło

Dziewczyny szaleją. 8:0 w Radomiu. Hat-trick Jaszek

Opublikowano: 2017-10-08 11:17 Słów: 198 Wydrukowano: 2017-10-18 09:32

W spotkaniu rozpoczynającym rywalizację w 9 kolejce Ekstraligi GKS Górnik Łęczna pokonał na wyjeździe beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej Sportową Czwórkę Radom 8:0. Hat-tricka w piątkowym spotkaniu ustrzeliła Dżesika Jaszek, swojego pierwszego gola w Ekstralidze zdobyła Patrycja Rogalska, a ekstraligowy debiut w zielono-czarnych barwach zaliczyła Iga Karpińska.

Rywalizacja w Radomiu od początku przebiegała pod dyktando naszej drużyny, która już w pierwszych minutach mogła wyjść na prowadzenie, jednak dobrej okazji bramkowej nie wykorzystała Anna Sznyrowska. W kolejnych minutach „Górniczki” raz po raz groźnie atakowały na bramkę przeciwnika, a bliski szczęścia były Ewelina Kamczyk i Weronika Zawistowska. W 28 minucie wynik spotkania otworzyła Dżesika Jaszek, a jeszcze przed przerwą podwyższyła Zawistowska.

W drugiej części spotkania „Górniczki” przycisnęły tracącego siły przeciwnika, a kolejne bramki zdobyły Sznyrowska, Jaszek, która skompletowała hat-trick i Zawistowska. Warto również wspomnieć, że pierwszego gola w historii swoich występów w Ekstralidze zdobyła Patrycja Rogalska, ligowy debiut zaliczyła Iga Karpińska, a 13 gola w sezonie zdobyła Kamczyk.