23

17:46 · 8 stycznia 2022 przez Redakcja

Jeździmy jak po księżycu - mówią mieszkańcy

  20 rodzin z Ciechanek Krzesimowskich codziennie przemieszcza się drogą której stan pozostawia wiele do życzenia. Na naszą drogę brakuje pieniędzy, ale radni sobie diety o 100 procent podnoszą w najlepsze - dodają.

To wstyd, żeby w XXI wieku jeździć po takich drogach - mówią mieszkańcy. Przecież my też płacimy podatki i w ten sposób składamy się na Gminę Łęczna, ale nie możemy doczekać się odpowiedniej reakcji na nasze wnioski.

Z pieniędzy z funduszu sołeckiego zrobiono kilka metrów drogi, ale naprawą tego działania nazwać nie można - mówią. Wszystko to w naszej ocenie fuszerka, która nie przetrwa dwóch sezonów.

Oczekujemy, że burmistrzowi i radnym, którym w ostatnim czasie tak bardzo wzrosły pobory, nie uderzyła jeszcze sodówka do głowy i zejdą na ziemie i dotrą także na naszą drogę. Może czas najwyższy pomyśleć o mieszkańcach, a nie tylko własnych portfelach.

Co na to ratusz? Dopiero uchwalono budżet na 2022 rok. Na pewno zajmiemy się poprawą stanu wspomnianej drogi - słyszymy dzwoniąc do ratusza.

Mieszkańcy odgrażają się, że zignorowanie ich postulatów skończy się wizytą na jednej z najbliższych sesji rady miejskiej i wykrzyczeniem radnym co myślą o ich pracy.

reklama Łęczna

Podał oszustowi kod Blik i stracił 3000 złotych

GOK Milejów zaprasza do licytacji na rzecz WOŚP

Uczniowie od czwartku przechodzą na naukę zdalną

Radni z Łęcznej będą pracować społecznie?


Copyright © 2022 • Leczna24.pl


Inne serwisy: Lubartów