67

fot. Policja
15:24 · 10 stycznia 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Posiadał narkotyki. Został tymczasowo aresztowany

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec 34-latka. Policjanci w miejscu jego zamieszkania znaleźli blisko 300 porcji dilerskich amfetaminy.

Łęczyńscy kryminalni ustalili, że 34-letni mieszkaniec Lublina w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. W sobotę policjanci postanowili złożyć mu niezapowiedzianą wizytę. W mieszkaniu zastali kompletnie zaskoczonego "odwiedzinami" 34-latka. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy jeszcze próbował schować za pralkę woreczek z zawartością białego proszku. Policjanci natychmiast mu to uniemożliwili. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli ponad blisko 300 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto ujawnili niewielkie ilości marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna działając w warunkach recydywy naraził się na surowszą karę.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.067 sek. (6)