87

reklama Łęczna
11:18 · 11 stycznia 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Tymczasowy areszt dla 38-latka za uszkodzenie mienia, zakłócenie miru i posiadanie narkotyków

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Mężczyzna wtargnął na teren ogrodzonej posesji w gminie Milejów, gdzie kopał i za pomocą siekiery uderzał w drzwi wejściowe do domu oraz wybił okno powodując straty w wysokości 3000 złotych. Podczas zatrzymania posiadał przy sobie ponad 270 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto był poszukiwany przez sąd.

Wspólne działania policjantów z łęczyńskiej jednostki oraz kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie doprowadziły do zatrzymania 38-letniego mieszkańca Lublina.

Mężczyzna w połowie grudnia ubiegłego roku wdarł się na teren ogrodzonej posesji w gminie Milejów. Na żądanie osób tam mieszkających nie chciał jej opuścić. Kopał, a także uderzał w drzwi siekierą. Metalowym przedmiotem rzucił w okno wybijając szybę. Wówczas pokrzywdzony oszacował straty na kwotę trzech tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany w sobotę. Policjanci znaleźli przy nim ponad 270 porcji dilerskich amfetaminy. Dodatkowo poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności.

38-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, zakłócenia miru domowego oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Przestępstwa jakich się dopuścił zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.049 sek. (6)