90

10:10 · 12 stycznia 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Poszukiwany listem gończym zatrzymany z narkotykami

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Łęczyńscy policjanci zatrzymali 32-latka z Łęcznej, za którym wydany został list gończy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim ponad 200 porcji dilerskich amfetaminy. Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków, a następnie trafi do aresztu, gdzie będzie odbywał karę półtora roku pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z zespołu do spraw poszukiwań łęczyńskiej jednostki realizując własne ustalenia pojechali do jednego z mieszkań na terenie Łęcznej. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że przebywa tam 32-latek poszukiwany listem gończym.

Kiedy policjanci pojechali na miejsce zastali tam poszukiwanego mężczyznę. Kryminalni w jego plecaku znaleźli woreczek foliowy z zawartością różowego proszku. Badanie wykazało, że to amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 200 porcji dilerskich tego narkotyku.

32- letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie zostanie przewieziony do aresztu, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę półtora roku pozbawienia wolności.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo jakiego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.095 sek. (6)