51

fot. Policja
09:21 · 24 stycznia 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Zderzenie pasażerskiego busa z autem ciężarowym. Policja prosi o nagrania z kamerek samochodowych

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej numer 82.

Do zdarzenia doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Zofiówka na drodze krajowej numer 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący tirem jadąc od strony Lublina w kierunku Łęcznej, częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżający z naprzeciwka bus. W wyniku tego bus zjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się. Kierujący tirem odjechał z miejsca zdarzenia.

Busem pasażerskim relacji Łęczna - Lublin podróżowało łącznie 13 osób. 8 osób zostało przewiezionych do szpitali w Łęcznej, Lublinie i Lubartowie. 48-letni mieszkaniec Łęcznej kierujący busem był trzeźwy.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i poszukują kierującego, który odjechał z miejsca zdarzenia. Apelujemy do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat kierującego tirem i kierowców, którzy przed godziną 6:00 wyjeżdżały z Łęcznej kierując się w stronę Lublina i posiadają w swoich autach kamerki samochodowe o zgłaszanie się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.051 sek. (7)