47

reklama Łęczna
reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  W miniony weekend, wolontariusze Polski 2050 Lubelskie rozdawali gazetki #PiSJestZaDrogi mieszkańcom: Poniatowej w powiecie opolskim, Milejowa w powiecie łęczyńskim, Godziszowa i Janowa Lubelskiego w powiecie janowskim, oraz na targu w Zamościu.

"Jeśli społeczeństwo zubożeje, pojawi się przestępczość na skalę nieznaną od czasów transformacji ustrojowej. Nie będziemy pewni dnia ani godziny, kiedy włamią się nam do mieszkań, a nasi najbliżsi staną się ofiarami ulicznych napadów. Dlatego tłumaczymy mieszkańcom Lubelszczyzny, że PiS Jest Za Drogi" - mówią członkowie Stowarzyszenia i dodają: ""Spotkane osoby wiedzą, że jest drogo, ale część z nich jakby nie ma świadomości, czyja to wina".

Wizytą w Godziszowie, liderzy Polski 2050 Lubelskie chcieli nawiązać do odwiedzin Szymona Hołowni w tej miejscowości w trakcie kampanii wyborczej w czerwcu 2020 roku. Jak wspominają, mimo, że stereotypowo opisuje się ją, jako "bastion PiSu", zarówno w trakcie pierwszej wizyty, jak i weekendowej, mieszkańcy Godziszowa przyjęli ich ciepło i chętnie z nimi rozmawiali.

Jak do tej pory, akcja rozdawania gazetek #PiSJestZaDrogi, miała miejsce jeszcze w powiatach: lubartowskim i tomaszowskim. Członkowie Stowarzyszenia planują jeszcze wizyty m.in. w powiatach chełmskim i radzyńskim.

Gazetki do pobrania w formie .pdf na stronie: https://pisjestzadrogi.pl

reklama Łęczna

Zdjęcia 9
DODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.153 sek. (7)