41

reklama Łęczna
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
10:48 · 19 kwietnia 2022 przez Policja / komisarz Anna Kamola

Podsumowanie świątecznego weekendu na drogach Lubelszczyzny

  Podczas świątecznego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 9 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 7 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 68 nietrzeźwych kierujących. Na drogach Lubelszczyzny doszło także do 104 kolizji drogowych.

Minione trzy dni świątecznego weekendu, był to czas wytężonej pracy policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy, wyruszyli w podróż. Zadaniem policjantów było zapewnienie płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych oraz prowadzenie wzmożonych kontroli.

Policjanci wykorzystując w służbie mierniki prędkości oraz wideorejestratory egzekwowali od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości, kontrolowali również stan trzeźwości kierowców, a także korzystanie z pasów bezpieczeństwa i właściwe przewożenie dzieci w pojazdach. Reagowali na nieprawidłowe zachowania kierujących pojazdami wobec pieszych, zwłaszcza w rejonie oznakowanych przejść.

Od soboty do poniedziałku na drogach województwa lubelskiego doszło do 9 wypadków drogowych, w których 2 osoby poniosło śmierć, a 7 odniosło obrażenia. Odnotowaliśmy także 104 kolizje drogowe. Podczas kontroli drogowych wyeliminowanych z ruchu zostało także 68 nietrzeźwych kierujących.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.032 sek. (7)