41

reklama Łęczna
12:35 · 2 maja 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

3 Maja utrudnienia w ruchu w Łęcznej

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  W związku z uroczystościami związanymi z obchodami 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja należy spodziewać się utrudnień ruchu w Łęcznej. Osoby jadące od Lublina nad jeziora Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego proszone są o wybieranie tras przejazdu przez miejscowość Kijany.

3 maja bieżącego roku w Łęcznej zostały zaplanowane uroczystości związane z obchodami 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10.45 Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny przy ulicy Świętoduskiej w Łęcznej. Około godziny 11.45 nastąpi przemarsz uczestników uroczystości ulicami Świętoduska-11 Listopada- Plac Kościuszki.

W związku z powyższym należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Apelujemy do kierowców aby planowali trasę przejazdu omijając wskazane ulice w godzinach 11.40-1215. Kierujący pojazdami poruszający się od strony Lublina w kierunku jezior Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego proszeni są o wybieranie trasy przejazdu przez miejscowość Kijany.

Łęczyńscy policjanci będą zabezpieczać trasę przemarszu uczestników obchodów oraz będą dbać o bezpieczeństwo w trakcie trwających uroczystości.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.073 sek. (6)