41

12:20 · 10 maja 2022 przez Policja | starszy aspirant Magdalena Krasna

Pościg za pijanym motocyklistą z dożywotnim zakazem

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Blisko 2,50 promila alkoholu w organizmie miał 39-letni motocyklista, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Został zatrzymany po pościgu przez policjantów z łęczyńskiej drogówki.

Wczoraj po godzinie 16.00 policjanci z łęczyńskiej drogówki w miejscowości Milejów zauważyli motocyklistę, który jechał bez kasku ochronnego. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego do kontroli drogowej. W momencie kiedy włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe kierujący zwiększył swoją prędkość. Następnie skręcił w drogę gruntową po czym przewrócił się. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany.

Okazał się nim 39 - letni mieszkaniec gminy Milejów. Szybko okazało się co było powodem jego zachowania. Motocyklista miał 2,50 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że obowiązywały go dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, w tym jeden wydany został dożywotnio. 39- latek trafił do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieje będą wykonywane z nim dalsze czynności.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kontynuacja jazdy pomimo wydanego przez funkcjonariusza polecenia zatrzymania pojazdu oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.046 sek. (6)