64

14:51 · 2 czerwca 2022 przez Policja | młodszy aspirant Izabela Zięba

Zignorowanie znaku "STOP" przyczyną wypadku

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na terenie gminy Spiczyn. Kierująca toyotą nie zatrzymała się przed znakiem "Stop" i uderzyła w prawidłowo jadącego seata. W zdarzeniu ucierpiała dwójka dzieci w wieku 11 i 15-lat, które wymagały przewiezienia do szpitala.

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17:00 na terenie gminy Spiczyn. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, ze 43-letnia kobieta dojeżdżając do skrzyżowania zignorowała znak "Stop". W tym samym momencie od miejscowości Kijany jechał 40-letni mężczyzna wraz z dwójką dzieci w wieku 11 i 15-lat. Niestety doszło do zderzenia dwóch samochodów: toyoty i seata. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut przewróciło się na bok. Oprócz policji na miejscu interweniowała również straż pożarna.

W wyniku wypadku podróżujące dzieci wymagały konsultacji medycznej i zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy wypadku drogowego byli trzeźwi. Wkrótce 43-letnia kierująca toyotą za naruszenie przepisów odpowie przed sądem.

reklama Łęczna

Zdjęcia 3


Nie będzie referendum w sprawie odwołania burmistrza, organizatorzy zrezygnowali

Czy warto umówić dziecko do dietetyka? Przeczytaj jak współpracę z Projekt Zdrowie wspomina mama 6 - letniego Stasia!

Nowy zarząd kopalni Bogdanka

Awantura zakończona ugodzeniem nożem


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.137 sek. (6)