49

reklama Łęczna
Wiadomości z regionu
08:27 · 13 czerwca 2022 przez Policja | młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Jechał bez kasku, zginał w wypadku

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Minionej doby na drogach Lubelszczyzny doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 9 osób, a 1 zginęła.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około po godzinie 21:00 w miejscowości Majdan Stary (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 39-letni kierujący motocyklem marki XTR wywrócił się na jezdni uderzając w krawężnik. Motocyklista jechał bez kasku ochronnego. Niestety 38-letnii mieszkaniec gminy Biłgoraj zmarł na miejscu zdarzenia.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Ciało motocyklisty decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do celem wykonania sekcji zwłok. 39-latek posiadał prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

obrazek

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Słoneczna aura sprawiła, że na drogach pojawiło się bardzo dużo miłośników jazdy na dwóch kółkach. Przypominamy motocyklistom, motorowerzystom i rowerzystom, że są niechronionymi uczestnikami ruchu i w ich przypadku lekceważenie przepisów ruchu drogowego może doprowadzić do poważnych konsekwencji.

reklama Łęczna

Nie będzie referendum w sprawie odwołania burmistrza, organizatorzy zrezygnowali

Czy warto umówić dziecko do dietetyka? Przeczytaj jak współpracę z Projekt Zdrowie wspomina mama 6 - letniego Stasia!

Nowy zarząd kopalni Bogdanka

Awantura zakończona ugodzeniem nożem


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.031 sek. (6)