92

reklama Łęczna
06:24 · 13 lipca 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Totalnie pijany rozbił trzy samochody

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów 32-latek. Mężczyzna w Łęcznej kierując pojazdem marki BMW spowodował dwie kolizje.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj w Łęcznej. Przed godziną 15:00 policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Wiosennej doszło do kolizji drogowej, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak się okazało kierujący pojazdem marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Ford Mondeo, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Frodem kierowała 29-letnia mieszkanka Łęcznej. Kobieta podróżowała ze swoim 4-letnim dzieckiem. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.

Po przejechaniu około 2 kilometrów kierujący BMW doprowadził do kolejnej kolizji. Na ulicy Polnej podczas manewru wyprzedzania wjechał w pojazd marki Peugeot uszkadzając go. Peugotem kierowała 61-letnia mieszkanka Łęcznej. Pasażerką pojazdu była 14-latka.

Policjanci zatrzymali kierującego BMW. To 32-letni mieszkaniec Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Pozostali uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

obrazek

Wkrótce zgromadzona dokumentacja w tej sprawie zostanie przekazana do sądu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy o rozsądek, ostrożność na drogach i trzeźwość za kierownicą.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.064 sek. (6)