95

reklama Łęczna
15:37 · 13 lipca 2022 przez Policja

ODPOWIEDZĄ ZA ZNISZCZENIE SAMOCHODU I GROŹBY

  Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 21-latce i jej 19-letniemu znajomemu, którzy kilka dni temu zdewastowali auto na jednej z prywatnych posesji.

Do tego zdarzenia doszło na terenie gminy Serniki. 33-letnia kobieta telefonicznie zgłosiła dyżurnemu, że na jej posesję wtargnęły osoby, które dewastują samochód, a ona sama wraz z rodziną zamknęła się w domu. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce.

Tam zastali zaparkowany na podwórku zniszczony pojazd marki Audi. W aucie przecięte zostały wszystkie opony, wybita została szyba czołowa i przerysowany błotnik. Pokrzywdzeni właściciele oszacowali straty na kwotę około 3 tysięcy złotych

obrazek

Policjanci ustalili, że za to przestępstwo odpowiada 21-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego i jej 19-letni kolega z powiatu świdnickiego. Obydwoje zostali zatrzymani przez mundurowych i osadzeni w lubartowskiej komendzie. Jak ustalono do nieporozumień doszło na tle finansowym.

Prokurator zastosował wobec 21-latki i 19-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania do pokrzywdzonych. Obydwoje odpowiedzą przed Sądem za zniszczenie mienia, naruszenie miru domowego i kierowanie gróźb karalnych. Grozi im za to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.045 sek. (6)