95

reklama Łęczna
14:23 · 19 lipca 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Policyjne podsumowanie akcji "Alkohol i Narkotyki" na drogach powiatu łęczyńskiego

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Ponad 1000 badań na zawartość alkoholu łęczyńscy policjanci przeprowadzili wobec kierujących w ramach wczorajszych działań "Alkohol i Narkotyki".

Wczorajsze policyjne działania ,,Alkohol i narkotyki" miały na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu łęczyńskiego. Ukierunkowane były na przeprowadzenie kontroli maksymalnej liczby kierowców i wyeliminowanie z ruchu tych, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub po użyciu podobnie działającego środka.

Podczas prowadzonych działań łęczyńscy policjanci przeprowadzili ponad 1000 kontroli. Policjanci ujawnili 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami, 1 kierującego pojazdem po użyciu alkoholu oraz 5 nietrzeźwych rowerzystów.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 68 - letni kierujący pojazdem marki Renault. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Łęcznej. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że ma wydane przez sąd dwa zakazy prowadzenia pojazdów obowiązujące do 2025 roku i 2026 roku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.095 sek. (6)