85

reklama Łęczna
fot. Policja
07:15 · 26 lipca 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W ŁĘCZNEJ

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  W piątek uroczystość Święta Policji obchodzili policjanci i pracownicy łęczyńskiej jednostki. Był to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. W trakcie uroczystego apelu z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Jerzego Czebreszuka i Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej insp. Pawła Paździora policjanci otrzymali wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Od mszy świętej w kościele pw. św. Barbary w Łęcznej rozpoczęły się obchody 103 rocznicy powstania Policji Państwowej. Następnie policjanci przy dźwiękach orkiestry górniczej przemaszerowali na miejsce uroczystego apelu pod Komendę Powiatową Policji w Łęcznej. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji współpracujących z Policji na rzecz bezpieczeństwa w powiecie, przedstawiciel związków zawodowych policjantów, emeryci policyjni a także rodziny funkcjonariuszy.

Podczas uroczystego apelu policjanci otrzymali z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Jerzego Czebreszuka i Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej insp. Pawła Paździora akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Panowie Komendanci podczas przemówień podziękowali wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm. Słowa podziękowania skierowali również do pracowników cywilnych, rodzin policjantów, samorządowców oraz osób i instytucji, które wspierają policjantów na co dzień.

Uroczyste obchody Święta Policji uświetniała orkiestra górnicza. Wszystkim odznaczonym i mianowanym na wyższe stopnie składamy serdeczne gratulacje.

reklama Łęczna

Zdjęcia 13


Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.064 sek. (6)