69

reklama Łęczna
07:20 · 26 lipca 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

STRACIŁA PIENIĄDZE PODCZAS SPRZEDAŻY ROLEK

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Ponad 2 tysiące złotych straciła 36 - letnia mieszkanka Łęcznej po tym jak chciała sprzedać rolki na portalu ogłoszeniowym. Kobieta kliknęła w link przesłany za pośrednictwem WhatsApp.

Do policjantów z łęczyńskiej komendy zgłosiła się 36-letnia mieszkanka Łęcznej, która poinformowała funkcjonariuszy, że padła ofiarą oszusta na popularnym portalu ogłoszeniowym. Z relacji zgłaszającej wynikało, że wystawiła na do sprzedaży rolki. Za pośrednictwem komunikatora internetowego WhatsApp skontaktowała się z nią kobieta zainteresowana zakupem. Następnie przesłała sprzedającej link. 36 - latka kliknęła w otrzymany link gdzie wpisał hasło i login do bankowości elektronicznej. Dzięki takiemu postępowaniu zamiast zarobić na sprzedaży wystawionego towaru straciła z konta ponad 2 tysiące złotych.

Pamiętajmy! Weryfikujmy kto i co do nas pisze. Na stronie serwisu ogłoszeniowego OLX możemy przeczytać "Prowadź rozmowy w ramach czatu tutaj są one bezpieczne. Nie klikaj w żadne zewnętrzne linki umożliwiające płatność".

reklama Łęczna

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

Milionerzy w powiecie łęczyńskim i województwie lubelskim

Gdzie na potańcówkę? Ludwin i Puchaczów zapraszają

Żniwa dawniej - piknik na wzgórzu w Zakrzowie


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.036 sek. (6)