40

Materiały promocyjne organizatora
08:41 · 11 sierpnia 2022 przez Redakcja

Nasza Julia w nowym Tańcu z gwiazdami

  W nowym sezonie "Tańca z gwiazdami' partnerką aktora Michała Mikołajczaka będzie Julia Suryś - tancerka, modelka, a prywatnie córka wójta Milejowa Tomasza Surysia.

Kim jest Julia Suryś? To wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i finalistka międzynarodowych turniejów tanecznych. "Posiada dwie najwyższe klasy "S" w obu stylach. Na co dzień intensywnie pracuje i spełnia się w branży modelingowej. Interesuje się muzyką i piłką nożną, a w wolnych chwilach podróżuje, gra na fortepianie i spędza czas z najbliższymi" - informują organizatorzy "Tańca z gwiazdami".

Jak będą się prezentować aktor młodego pokolenia Michał Mikołajczak znany z seriali "Pierwsza miłość" i "Na wspólnej" oraz debiutująca w TzG" tancerka Julia Suryś?

Michał Mikołajczak uwielbia nowe wyzwania, dlatego zdecydował się na udział w programie Polsatu.

Nowy sezon programu wystartuje 29 sierpnia na antenie Polsatu o 20.05. Trzymamy kciuki!

W rywalizacji o Kryształową Kulę wezmą udział: Jamala i Jacek Jeschke, Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, Michał Mikołajczak i Julia Suryś, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Produkty rolne
Sadzonki maliny
Sprzedam sadzonki maliny Polana 1,20 zł i Polesie... kontakt z ogłoszeniodawcą
Elektronika cena: 80 zł
Smartband Xiaomi Mi Band 4
Sprzedam używany rok czasu smartband Mi band 4. Z... kontakt z ogłoszeniodawcą

WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Ruszyło składanie wniosków do budżetów osiedlowych w Łęcznej

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.081 sek. (6)