43

11:13 · 12 września 2022 przez starszy aspirant Magdalena Krasna

9 tysięcy złotych mandatu dla mieszkańca Łęcznej

  Łącznie 9 000 złotych mandatu i 18 punktów karnych otrzymał 43-letni mieszkaniec Łęcznej po tym jak spowodował trzy kolizje drogowe w gminie Puchaczów.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Przed godziną 6:00 łęczyńscy policjanci zostali powiadomieni, o trzech kolizjach drogowych w gminie Puchaczów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscowości Bogdanka kierujący pojazdem marki Ford na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia lusterkami z fordem. Następnie kontynuował jazdę i w miejscowości Puchaczów ponownie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym pojazdem marki Volkswagen. Tym razem również odjechał z miejsca zdarzenia, gdzie po chwili doprowadził do kolejnej kolizji z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi i znowu odjechał. 29-letni kierujący audi ruszył za sprawcą kolizji. Kiedy zauważył, że mężczyzna zatrzymał pojazd natychmiast ruszył w jego kierunku, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę, a o całym zdarzeniu zaalarmował policjantów.

Jak ustalili policjanci kierujący fordem to 43-letni mieszkaniec Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwiał za spowodowanie kolizji drogowych został ukarany trzema mandatami karnymi na łączną kwotę 9 tysięcy złotych i 18 punktami karnymi. Usłyszał również zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

obrazek

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Oprócz zagrożenia karą pozbawienia wolności sąd w takiej sytuacji musi orzec zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zakaz wynosi od 3 lat do lat 15. Kolejna dolegliwość, to obowiązek uiszczenia świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej. Świadczenie to wynosi od 5 do 60 tysięcy złotych.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Produkty rolne
Sadzonki maliny
Sprzedam sadzonki maliny Polana 1,20 zł i Polesie... kontakt z ogłoszeniodawcą
Elektronika cena: 80 zł
Smartband Xiaomi Mi Band 4
Sprzedam używany rok czasu smartband Mi band 4. Z... kontakt z ogłoszeniodawcą

WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Ruszyło składanie wniosków do budżetów osiedlowych w Łęcznej

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.060 sek. (7)