41

2022-09-13 09:45:00
fot: UM Łęczna

Pożegnanie lata z festynem i kinem

Zapraszamy na rodzinny piknik z dmuchańcami, występami, konkursami i kinem plenerowym - w sobotę 17 września od godz. 15 na międzyosiedlowym placu przy ulicy Wierzbowej.

Rodziców i dzieci ucieszą bezpłatne, dmuchane zjeżdżalnie i zamek. Do tego pokazy tańca i śpiewu. Nie zabraknie animatorek angażujących pociechy do wspólnej zabawy.

Zaplanowano także pokazy umiejętności sportowych, taneczny występ zespołu Afera oraz recital pani Dominiki. Chłopców ucieszy możliwość obejrzenia wozu strażackiego, a dziewczynki zaplecenia kolorowego warkocza. Będą też stanowiska do puszczania baniek mydlanych, malowania kredą i farbami.

Piknik to także szansa na bliskie spotkanie z biblioteką i skorzystanie z wypożyczalni pod chmurką. Nie zabraknie zagadek literackich i konkursów.

Zwieńczeniem festynu będzie kino plenerowe z pokazem dwóch lubianych filmów: "Madagaskar 3" oraz "Hugo i jego wynalazek".

Zapraszamy do wspólnej zabawy. W wypadku złej pogody impreza zostanie odwołana.

Podziel się z innymi:


WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Ruszyło składanie wniosków do budżetów osiedlowych w Łęcznej

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.056 sek. (7)