37

reklama Łęczna
09:48 · 13 września 2022 przez Policja | starszy aspirant Magdalena Krasna

Pijany kierujący wjechał autem do rowu. O pomoc poprosił policjantów

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Chłopaki pomożecie? - w taki sposób nietrzeźwy kierujący bez uprawnień wraz ze swoimi również pijanymi kompanami poprosił o pomoc wydobyciu auta z rowu. Trafił na kryminalnych, którzy przejeżdżali nieoznakowanym radiowozem. Policjanci nie odmówili pomocy. Auto zostało odholowane na parking, a 32-letni kierujący trafił do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą w miejscowości Dąbrowa gmina Ludwin. Kierujący pojazdem marki Fiat Seicento podróżował swoim autem wraz z dwoma kolegami. W miejscowości Dąbrowa pojazd zakopał się na poboczu. Kiedy sami nie mogli wydostać auta, postanowili zatrzymać przejeżdżający samochód i poprosić o pomoc. Na ich nieszczęście machających mężczyzn zauważyli kryminalni, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali się usłyszeli ,,Chłopaki pomożecie?". Oczywiści nie odmówili pomocy. Jakież było ich zdziwienie kiedy usłyszeli że ,,chłopaki" to policjanci z łęczyńskiej komendy. Kryminalni od razu zauważyli, że mężczyźni są pijani.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że kierujący to 32- letni mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski. Miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Pojazd został odholowany na parking. 32-latek wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie również odpowiedzialności za kierowanie bez uprawnień.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Elektronika cena: 80 zł
Smartband Xiaomi Mi Band 4
Sprzedam używany rok czasu smartband Mi band 4. Z... kontakt z ogłoszeniodawcą
Produkty rolne
Sadzonki maliny
Sprzedam sadzonki maliny Polana 1,20 zł i Polesie... kontakt z ogłoszeniodawcą

WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Ruszyło składanie wniosków do budżetów osiedlowych w Łęcznej

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.063 sek. (7)