25

fot. Policja
14:50 · 13 września 2022 przez Redakcja

Tragiczny wypadek drogowy!

  Dzisiaj w miejscowości Maryniów, gmina Milejów doszło do tragicznego wypadku drogowego. 19-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w ogrodzenie, a następnie w budynek mieszkalny i ponownie w ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godzina 11:00 w miejscowości Maryniów, gmina Milejów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący motocyklem marki Honda po wykonanym manewrze wyprzedzania pojazdu i przejechaniu kilkunastu metrów stracił panowanie nad motocyklem. Następnie wjechał w siatkę ogrodzeniową, uderzył w budynek mieszkalny po czym ponownie uderzył w ogrodzenie, gdzie motocykl przewrócił się na jezdnię. Na miejscu lądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety pomimo reanimacji życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

Jak ustalili policjanci 19-latek miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 28.09.2022 roku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

obrazek

obrazek

obrazek
reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Elektronika cena: 80 zł
Smartband Xiaomi Mi Band 4
Sprzedam używany rok czasu smartband Mi band 4. Z... kontakt z ogłoszeniodawcą
Produkty rolne
Sadzonki maliny
Sprzedam sadzonki maliny Polana 1,20 zł i Polesie... kontakt z ogłoszeniodawcą

WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Ruszyło składanie wniosków do budżetów osiedlowych w Łęcznej

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.067 sek. (7)