39

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Zapraszamy mieszkańców Łęcznej do aktywnego włączenia się w tworzenie miejskiego budżetu. Do podziału jest 322 tysiące złotych w ramach kilku wariantów budżetów przeznaczonych na osiedla, budżet zielony i budżet dla dzieci i młodzieży.

Na co przeznaczone zostaną środki zależy od pomysłów mieszkańców i wyniku późniejszego głosowania. Czas na przesyłanie propozycji upływa 30 września 2022.

Podobnie jak w roku ubiegłym wnioski składane są elektronicznie pod adresem https://budzet.leczna.pl/. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i zgłaszanie ewentualnych błędów w działaniu systemu teleinformatycznego.

Prawidłowo złożone propozycje zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców Łęcznej. Głos będzie mógł mogła oddać osoba od 14 roku życia zameldowana na stałe w Gminie Łęczna. Zwycięskie propozycje burmistrz ujmie w projekcie budżetu na rok 2023.

Zapraszamy: https://budzet.leczna.pl/

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Produkty rolne
Sadzonki maliny
Sprzedam sadzonki maliny Polana 1,20 zł i Polesie... kontakt z ogłoszeniodawcą
Elektronika cena: 80 zł
Smartband Xiaomi Mi Band 4
Sprzedam używany rok czasu smartband Mi band 4. Z... kontakt z ogłoszeniodawcą

WSPANIAŁA METAMORFOZA MAMY I CÓRKI W GABINECIE PROJEKT ZDROWIE w ŁĘCZNEJ! POZNAJCIE HISTORIĘ PANI BEATY I PANI MAGDALENY, KTÓRE ŁĄCZNIE ZGUBIŁY 23,5 kg W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE!

Łęczna na rowery!

II Konferencja naukowo - metodyczna dla nauszycieli w Łęcznej

Szczęśliwy finał poszukiwań 82-letniego grzybiarza


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.060 sek. (6)