22

11:08 · 25 października 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

DOPROWADZIŁ DO CZOŁOWEGO ZDERZENIA

  33-latek kierujący Fordem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem Renault. Po zderzeniu jego auto wpadło do wykopu w drodze wojewódzkiej gdzie trwa przebudowa.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20.00 w miejscowości Ludwin na drodze wojewódzkiej numer 820 gdzie obecnie trwa przebudowa tej drogi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33 - letni mieszkaniec Lublina kierujący Fordem prawdopodobnie chcąc ominąć wykop w jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z Renault a następnie uderzył w kręgi ustawione na jezdni po czym wpadł do wykopu.

W wyniku tego zdarzenia 39 - letnia pasażerka Forda z obrażeniami ciała trafiła do łęczyńskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że oznakowanie robót drogowych było prawidłowe.

Apelujemy o ostrożność i rozsądek. Remonty czy rozbudowy dróg wiążą się z pewnymi utrudnieniami i wymagają szczególnej ostrożności przez wszystkich użytkowników. Ustawienie zabezpieczeń to jeden z czynników bezpieczeństwa, jednak nic nie zastąpi zdrowego rozsądku kierujących.

reklama Łęczna

Mikołajkowe zabawy z Górnikiem Łęczna

Dzisiaj rocznica 40-lat wydobycia węgla w kopalni Bogdanka

Trwa akcja onkomikołaj - dołącz i pomagaj

Łęczyński szpital pośród najlepszych


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.128 sek. (7)