51

11:55 · 13 stycznia 2023 przez Policja; starszy aspirant Magdalena Krasna

Kontrola drogowa zakończona aresztem

  Tymczasowym aresztem zakończyła się podróż dla 30 - letniego mieszkańca Lublina. Policjanci z Milejowa podczas kontroli jego Seata Toledo znaleźli ponad 70 gram substancji psychotropowych w postaci 3 - CMC.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek. Około godziny 22.00 policjanci z Posterunku Policji w Milejowie w miejscowości Łysołaje, gmina Milejów zatrzymali do kontroli drogowej pojazd Seat Toledo. Za kierownicą siedział 30 - letni mieszkaniec Lublina. Nerwowe zachowanie kierującego wzbudziło czujność policjantów. Mundurowi podejrzewając, że ma coś do ukrycia sprawdzili wnętrze auta.

Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze w kieszeni fotela znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 70 gram nielegalnej substancji. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że jest to substancja psychotropowa w postaci 3 - CMC.

30 - latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu. Na podstawie materiałów zgromadzonych przez łęczyńskich policjantów sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie znacznych ilości środków psychotropowych zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama Łęczna

Aż 12 bramek w sparingu zawodniczek z Łęcznej

Mieszkańcy Białki proszą o remont drogi

Startują bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami - Retroprogramowanie

Senator Jacek Bury zaprasza na rozmowę przy kawie


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.043 sek. (6)