101

07:48 · 19 stycznia 2023 przez Redakcja

Fudację Górnika Łęczna możesz wspomóc rozliczając PIT

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Fundacja Akademia Sportu Górnika Łęczna uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu jest uprawniona do otrzymania 1,5% podatku dochodowego za rok 2022.

Środki uzyskane z tytułu kampanii 1,5% zostaną przeznaczone na rozwój infrastruktury sportowej Akademii Górnika. W planach jest powstanie dwóch oświetlonych boisk ze sztuczną nawierzchnią (w tym 1 pełnowymiarowe) przy ul. Przemysłowej oraz renowacja boiska przy stadionie i zmiana jego nawierzchni na naturalną.

Fundacja Akademia Sportu Górnika Łęczna została powołana przez Zarząd Górnik Łęczna SA w lipcu 2017 roku. Powstała po to, aby wspierać proces szkolenia młodych zawodników i zawodniczek na każdym etapie sportowej kariery. We wrześniu 2018 roku rozpoczęło działalność prowadzone przez Fundację Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna. Jest to pierwsza i jedyna w województwie lubelskim szkoła sportowa prowadzona przez profesjonalny klub piłkarski.

Jak przekazać 1,5% na Fundację Górnika Łęczna? Wystarczy wpisać w rozliczeniu nasz numer KRS 0000689167 i tym samym wesprzeć rozwój infrastruktury sportowej dla naszej Akademii.

reklama Łęczna

Aż 12 bramek w sparingu zawodniczek z Łęcznej

Mieszkańcy Białki proszą o remont drogi

Startują bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami - Retroprogramowanie

Senator Jacek Bury zaprasza na rozmowę przy kawie


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.050 sek. (6)