41

reklama Łęczna
Strefa kibicaFot. archiwum. Awans Górnika Łęczna po meczu barażowym z ŁKSem Łódź
reklama Łęczna
oferta reklamowa
  Górnik Łęczna wspólnie z Gminą Łęczna oraz Starostwem Powiatowym w Łęcznej serdecznie zapraszają na wspólne oglądanie meczu 1/4 finał Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Pogonią Siedlce, a Górnikiem Łęczna.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej przygotowany będzie duży ekran, na którym kibice oraz mieszkańcy Łęcznej i okolic będą mogli wspólnie obejrzeć to bardzo ważne spotkanie w wykonaniu Zielono-Czarnych.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny, wspólnie z Burmistrzem oraz Starostą Łęczyńskim, udało nam się zorganizować dla wszystkich naszych kibiców możliwość wspólnego oglądania tego meczu. Zainteresowanie tym spotkaniem wśród naszych kibiców jest spore. Po raz trzeci nasi piłkarze stoją przed historyczną dla klubu szansą na awans do półfinału rozgrywek o Puchar Polski. Niestety na żywo na stadionie w Siedlcach możliwości obejrzenia tego meczu będzie miała niewielka liczba naszych kibiców. Nasza strefa kibica będzie otwarta już od godziny 17:00. Zapraszam całą lokalną społeczność oraz pracowników Bogdanki do kibicowania naszej drużynie w tym meczu - powiedział prezes Górnika Łęczna Piotr Sadczuk.

- Górnicza rodzina to nie jest tylko pusty slogan. Wierzymy, że wszyscy tego dnia będziemy wspierać naszych piłkarzy gorącym dopingiem zarówno w Siedlcach jak i w Łęcznej. Zapraszam do strefy kibica całą klubową społeczność oraz wszystkich mieszkańców powiatu - dodał wicestarosta łęczyński Michał Pelczarski.

Wejście na obiekt we wtorek 28 lutego będzie możliwe od godziny 17.00 (początek meczu 17:30) wejściem przy boisku Orlik. Na kibiców czekać będzie blisko 100 leżaków, na których można będzie obejrzeć mecz oraz sporo miejsca na trybunach hali. Dla najmłodszych przygotowane zostaną boiska do gry w piłkę nożną, gdzie pod okiem trenerów klubowej Akademii będzie można również aktywnie spędzić czas w oczekiwaniu na mecz. O konkursy z nagrodami dla kibiców zadba sponsor strategiczny klubu Lubelski Węgiel Bogdanka SA.

- Kibiców którzy nie mogą dopingować zawodników Górnika Łęczna bezpośrednio w Siedlcach, zapraszamy na wspólne oglądanie i dopingowanie zielono-czarnych. Duży ekran i przestrzenny dźwięk oraz emocje jakie zapewnią nam piłkarze, to przepis na dobrze spędzony wtorkowy wieczór. Do zobaczenia!- wspomniał Leszek Włodarski, burmistrz Łęcznej.


W sobotę w Łęcznej Jarmark Wielkanocny

Policjantka z wizytą w szkole podstawowej

Zmiany w Zarządzie Górnika

Akrobatyka i gimnastyka sportowa - zajęcia dla dzieci i młodzieży!Od czego zacząć inwestowanie na giełdzie?

Walentynkowy wyjazd we dwoje: gdzie jechać i ile to kosztuje?

O czym pamiętać przed zakupem nowego laptopa?

Historia samochodu z Niemiec - 4 sposoby na to, aby ją sprawdzić


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.069 sek. (7)