40

reklama Łęczna
bitwa regionów
10:43 · 6 marca 2023 przez Redakcja

Przed nami BITWA REGIONÓW

  VIII edycja ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich "Bitwa Regionów". Zgłoszenia do pierwszego etapu przyjmowane są do końca marca.

Organizatorem głównym konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa a współorganizatorem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy wsparciu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy konkursowej polegającej na przygotowaniu tradycyjnej potrawy regionalnej z wykorzystaniem przynajmniej jednego produktu regionalnego (z wyłączeniem deserów) charakterystycznej dla regionu działania koła gospodyń wiejskich lub stowarzyszenia.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie w okresie od 1 marca do 31 marca 2023 r. droga elektroniczną, Formularza zgłoszeniowego, do którego link jest dostępny na stronie www.bitwaregionow.pl. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach:

  • Etap I konkursu (powiatowy)- wszystkie KGW, które prawidłowo prześlą zgłoszenie online i zostaną pozytywnie zweryfikowane pod kątem formalno-prawnym.
  • Etap II konkursu -Półfinał (wojewódzki)- KGW, które zostaną najwyżej ocenione prze komisje konkursowe podczas danego wydarzenia powiatowego w województwie.
  • Etap III konkursu - Finał (ogólnopolski) - 16 KGW, po jednym z każdego województwa, które zdobędą 1 miejsce w II etapie konkursu.

obrazek

W sobotę w Łęcznej Jarmark Wielkanocny

Policjantka z wizytą w szkole podstawowej

Zmiany w Zarządzie Górnika

Akrobatyka i gimnastyka sportowa - zajęcia dla dzieci i młodzieży!Walentynkowy wyjazd we dwoje: gdzie jechać i ile to kosztuje?

Czujnik położenia przepustnicy - co musisz o nim wiedzieć?

Prowadź skuteczne działania reklamowe ze specjalistą Google Ads

Sinsay już wkrótce w Twoim mieście


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.081 sek. (7)