47

reklama Łęczna
  Zdaniem rosyjskich dziennikarzy w kopalni węgla Bogdanka urządzono cmentarzysko ciał żołnierzy poległych na froncie w Ukrainie.

Zdaniem propagandy do kopalni przewożone są ciała zagranicznych najemników, a także Ukraińców. W samej kopalni ma przebywać oddział wojska przesłuchujący pracowników spółki. Trupów, zdaniem kremlowskich dziennikarzy ma być minimum pół tysiąca, a i ta liczba ma być zaniżona, bo chodniki z ciałami są na bieżąco zasypywane.

Informacje stanowczo zdementował Kasjan Wyligała, prezes zarządu spółki LW Bogdanka. - To przykład rosyjskiej dezinformacji.

Twórca tych "rewelacji" prezenter Kanału Pierwszego rosyjskiej publicznej telewizji Rusłan Ostaszko został objęty unijnymi sankcjami.

Pisanie o kopalni Bogdanka w propagandowy sposób to oczywisty atak Kremla na Polskę, która otwarcie wspiera Ukrainę w trakcie rosyjskiej agresji. Celem rosyjskich mediów jest przedstawienie Polaków w złym świetle i skłócanie ich również między sobą.


W sobotę w Łęcznej Jarmark Wielkanocny

Policjantka z wizytą w szkole podstawowej

Zmiany w Zarządzie Górnika

Akrobatyka i gimnastyka sportowa - zajęcia dla dzieci i młodzieży!5 zaskakujących i nietypowych zastosowań dla tabletek do zmywarki: Od czyszczenia pralki po usuwanie zapachów!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup laptopa na raty?

Od czego zacząć inwestowanie na giełdzie?

Kiedy przydadzą Ci się raczki w górach?


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.075 sek. (7)