81

reklama Łęczna
Górnik zagra w Lublinie
20:17 · 28 marca 2023 przez Górnik Łęczna S.A. / red.

Zmiany w Zarządzie Górnika

  Z dniem 28 marca 2023 roku Pan Piotr Sadczuk przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu Spółki Górnik Łęczna oraz członka Zarządu Spółki.

Dziękuje wszystkim z którymi przez cały okres mojego pobytu w Górniku miałem okazję współpracować. W szczególności chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, trenerom, piłkarzom oraz sponsorom i partnerom. Przez cały czas który spędziłem w klubie wkładałem mnóstwo czasu, pracy i serca. Bardzo dziękuje wszystkim za ten czas, zdobyte doświadczenie i relacje międzyludzkie. Za to co nie udało mi się zrealizować przepraszam - powiedział Piotr Sadczuk.

W imieniu Zarządu, pracowników, współpracowników oraz sztabu szkoleniowego i piłkarzy serdecznie dziękujemy Prezesowi Piotrowi Sadczukowi te za 4 lata i 4 miesiące wspólnej pracy na rzecz Górnika Łęczna. - czytamy na stronie Górnika

Rada Nadzorcza Spółki Górnik Łęczna desygnowała na okres od dnia 28 marca 2023 roku do dnia 27 czerwca 2023 roku, do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu Spółki obecnego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pana Adama Laskowskiego.


reklama Łęczna

Imprezy z okazji Dnia Dziecka - Gdzie i jakie atrakcje?

GKS Górnik Łęczna, triumfuje nad TME SMS Łódź i zdobywa wicemistrzostwo Polski

BYŁO MU ZA GORĄCO, WIĘC OMINĄŁ OZNAKOWANY RADIOWÓZ I PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE

PO "PRÓBNEJ TRANSAKCJI" STRACIŁ PIENIĄDZEJak dobrać majtki do różnych typów sylwetki?

Pizza - włoskie danie w polskich lokalach

Chcesz mieć większy biceps? Sprawdź te ćwiczenia!

Jak dbać o maszyny rolnicze po sezonie?


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.121 sek. (7)