91

reklama Łęczna
Wypadek
13:53 · 28 kwietnia 2023 przez Redakcja

Dwie osoby zginęły w wypadku w Starej Wsi pod Łęczna

reklama Łęczna
oferta reklamowa
  Wczoraj na drodze krajowej numer 82 doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów. Na skutek zdarzenia nie żyje dwie osoby.

Kierujący osobówką z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem dostawczym. Wszyscy uczestnicy zostali przetransportowani do szpitala, niestety życia dwóch mężczyzn nie udało się uratować.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13:00 na drodze krajowej w miejscowości Stara Wieś. 58-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem dostawczym marki Renault, którym kierowała 52-latka.

Na skutek siły uderzenia kierowca Opla został zakleszczony w pojeździe. Strażacy ewakuowali mężczyznę na zewnątrz samochodu, a następnie przekazali ratownikom medycznym. Do szpitala trafiły również osoby podróżujące Renault. Niestety po niedługim czasie w szpitalu zmarł 58-letni kierujący Oplem i 73-letni pasażer Renault.

Okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia są wyjaśniane przez prokuraturę i policję. Policjanci apelują o rozważną jazdę i ostrożność na drodze!

obrazek


reklama Łęczna

Imprezy z okazji Dnia Dziecka - Gdzie i jakie atrakcje?

GKS Górnik Łęczna, triumfuje nad TME SMS Łódź i zdobywa wicemistrzostwo Polski

BYŁO MU ZA GORĄCO, WIĘC OMINĄŁ OZNAKOWANY RADIOWÓZ I PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE

PO "PRÓBNEJ TRANSAKCJI" STRACIŁ PIENIĄDZEMeble ze stali nierdzewnej - niezbędne w restauracji i nie tylko

Pompa ciepła - rozwiązanie nie tylko na zimowe miesiące

Wieszak na kurtki - stylowy i praktyczny niezbędnik poczekalni i przedpokoju?

Kolekcja DeeZee na sezon SS23. Sprawdź najnowsze trendy!


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.095 sek. (7)