76

reklama Łęczna
  W maju do Łęcznej powrócą pokazy filmowych hitów na dużym ekranie. Bezgotówkowe Kino Objazdowe będzie do dyspozycji kinomaniaków 18 maja w Centrum Kultury w Łęcznej. Oto lista filmów:
    Harmonogram:
  • 8:10 - Szczęście Mikołajka
  • 9:45 - Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!
  • 10:40 - Wróżka Zębuszka
  • 12:10 - Filip (ta propozycja może ulec zmianie na "Szczęście Mikołajka")
  • POKAZY POPOŁUDNIOWE
  • 15:45 - Prawdziwe życie aniołów
  • 17:30 - Skołowani
  • 19:30 - AIR

"AIR" - Film w reżyserii Bena Afflecka z Matem Damonem w roli głównej. Kulisy niewiarygodnej historii Michaela Jordana i firmy Nike. Ta współpraca zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę. (dyst. Warner Bros)

"Skołowani" - Czy ta miłość ma szansę? Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Tylko wszystko wskazuje na to, że tym razem trafił na kobietę swojego życia... (dyst. Next Film)

"Filip" - Sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrodzony Srebrnym Lwem obraz zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda. W roli głównej hipnotyzujący Eryk Kulm. (dyst. TVP)

"Prawdziwe życie aniołów" - Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie - mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. (dyst. Kino Świat)

"Wróżka Zębuszka" - Zapraszamy najmłodszych kinomanów na spotkanie z sympatyczną Violettą, która w swoim życiu ma jedno, wielkie marzenie. (dyst. Kino Świat)

"Szczęście Mikołajka" - Propozycja na kinowe wyjście dla całej rodziny! Jak wyglądały początki najpopularniejszego na świecie chłopca o imieniu Mikołajek? (dyst. Monolith Films)

"Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!" - Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Zapraszamy najmłodszych kinomanów.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Dla wszystkich widzów, którzy zakupią bilety na stronie internetowej https://www.filmowobezgotowkowo.pl lub zapłacą kartą w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Mamy dla was dwie podwójne wejściówki na wybrany seans, konkurs odbędzie się na naszym profilu FB https://www.facebook.com/Leczna24. Zachęcamy do śledzenia.


reklama Łęczna

Imprezy z okazji Dnia Dziecka - Gdzie i jakie atrakcje?

GKS Górnik Łęczna, triumfuje nad TME SMS Łódź i zdobywa wicemistrzostwo Polski

BYŁO MU ZA GORĄCO, WIĘC OMINĄŁ OZNAKOWANY RADIOWÓZ I PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE

PO "PRÓBNEJ TRANSAKCJI" STRACIŁ PIENIĄDZEEfektywna ozdoba każdego ogrodu

Kolekcja DeeZee na sezon SS23. Sprawdź najnowsze trendy!

Co to jest firma windykacyjna? Jakie ma obowiązki i co może?

Co może, a czego nie może jeść pies?


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.094 sek. (7)