74

reklama Łęczna
Areszt za znęcanie
12:13 · 25 maja 2023 przez Policja; starszy aspirant Magdalena Krasna

Areszt za znęcanie

reklama Łęczna
oferta reklamowa
  Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 44 -letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoja rodziną.

Policjanci z łęczyńskiej komendy w poniedziałek zostali wezwani na interwencję domową w jednym z mieszkań na terenie powiatu. Na miejscu okazało się, że 44 - letni mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczął awanturę podczas której wyzywał swoją żonę. Ponadto wielokrotnie uderzył ją pięciami w głowę oraz twarz, ciągnął za włosy i szarpał.

Mundurowi zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnej celi. Kobieta trafiła do szpitala i po przeprowadzonych badaniach została zwolniona do domu. Zdecydowała się opowiedzieć wszystko policjantom i złożyła zeznania.

Okazało się, że mąż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wyzywał krytykował, popychał, wykręcał ręce, uderzał i groził pozbawieniem życia. W stosunku do pełnoletnich dzieci i nastoletniej córki stosował przemoc psychiczną - wyzywał, wyganiał z domu, zakłócał spoczynek nocny.

Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie 44- latkowi zarzutu znęcania się nad rodziną i naruszenia czynności narządu ciała żony. Dodatkowo policjanci ustalili, że 44 - latek kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W tej sprawie również usłyszał zarzut.

Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


reklama Łęczna

Imprezy z okazji Dnia Dziecka - Gdzie i jakie atrakcje?

GKS Górnik Łęczna, triumfuje nad TME SMS Łódź i zdobywa wicemistrzostwo Polski

BYŁO MU ZA GORĄCO, WIĘC OMINĄŁ OZNAKOWANY RADIOWÓZ I PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE

PO "PRÓBNEJ TRANSAKCJI" STRACIŁ PIENIĄDZEOZE - jakie warto wykorzystać?

5 zaskakujących i nietypowych zastosowań dla tabletek do zmywarki: Od czyszczenia pralki po usuwanie zapachów!

Wieszak na kurtki - stylowy i praktyczny niezbędnik poczekalni i przedpokoju?

5 tradycyjnych dań, które warto zjeść będąc w polskiej restauracji


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.078 sek. (7)