47

reklama Łęczna
oferta reklamowa
oferta reklamowa
  Jak spędzić Walentynki w 2022 roku? Sprawdź ceny weekendowych wyjazdów we dwoje. Gdzie się wybrać na romantyczny wyjazd i ile będzie kosztował?

Walentynki to święto osób zakochanych. Jak spędza się Walentynki w Polsce? Zazwyczaj zakochani obdarowują się drobnymi prezentami, urządzają romantyczne kolacje lub organizują wspólne wyjazdy do hotelu czy spa.  W dzisiejszym artykule sprawdzamy, ile kosztują walentynkowe wyjazdy w 2022 roku. 

Weekend we dwoje: gdzie wyjechać? 

Walentynki w 2022 roku będą obchodzone w poniedziałek. To dość dobry dzień, ponieważ można zorganizować weekendowy wyjazd we dwoje z przedłużeniem go o jeden dzień na celebrację święta zakochanych. 

Gdzie wyjechać na Walentynki? Najlepiej poszukać opcji hotelowych zlokalizowanych w niedalekiej odległości od naszego miejsca zamieszkania, by nie tracić cennego czasu na dojazd. Polecamy poszukać atrakcyjnych hoteli w odległości do maks. 150 km. 

Hotel na walentynkowy wyjazd powinien mieć strefę relaksu z jacuzzi i sauną oraz dobrą restaurację, w której będziemy mogli zjeść romantyczną kolację. 

Przy wyborze hotelu kierujmy się również atrakcjami poza hotelem. Jeśli lubimy spędzać czas aktywnie, warto sprawdzić zabytki, muzea czy miejsca rozrywki w pobliżu. 

Ile kosztuje weekend w hotelu? 

Najdroższe pobyty będą w hotelach zlokalizowanych w turystycznych miejscach, np. w Sopocie, Zakopanem oraz w dużych miastach: Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. Renomowane hotele i ośrodki SPA, np. w Mikołajkach będą jeszcze droższe. Warto sprawdzić oferty hoteli 3-gwiazdkowych z własną strefą relaksacyjną i spa. 

Walentynkowy pobyt w hotelu dla 2 osób, na 2 noce z pełnym wyżywieniem będzie kosztował około 2000 zł. Dodatkowo można skorzystać z zabiegów SPA, np. masaży czy rytuałów dla dwojga (koszt około 300-800 zł od pary). Do kosztów należy doliczyć również kolację i atrakcje poza hotelem. Całość walentynkowego wypadku będzie wynosiła około 3000 zł za parę. 

Inne opcje na romantyczny wyjazd 

Alternatywą dla dość drogich pobytów w hotelu może być wynajęcie romantycznej chatki czy domku z własnym jacuzzi. Koszt wynajęcia, w zależności od lokalizacji, waha się od 500 zł do 1000 zł za dobę.  Wyjazdów walentynkowych można również szukać na portalach travelowych, bardzo często można natrafić na cenowe okazje, np. 1000 zł za 2 osoby (pobyt 2-dniowy). 

Jeśli marzy Ci się spędzenie Walentynek w romantycznej scenerii, jednak Twoje oszczędności nie pozwalają na tego typu wyjazdy, możesz sprawdzić szybką pożyczkę na stronie https://www.provident.pl/samoobslugowa. W tym wypadku pamiętaj o kierowaniu się rozsądkiem i zawsze sprawdzaj warunki umowy. Pamiętaj, by korzystać z ofert firm o ugruntowanej pozycji na rynku.

reklama ŁęcznaDODAJ OGŁOSZENIE
Dom i Ogród cena: 1800 zł
Overlock piecionitkowy Juki MO 2516N
Sprzedam overlock przemysłowy 5 nitkowy Juki uż... kontakt z ogłoszeniodawcą

Nowe limity sprzedaży węgla z Bogdanki dla gospodarstw domowych

Pan Wojtek udowodnił, że chcieć znaczy móc! Kolejna wspaniała metamorfoza w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie!

Środki przyszłych emerytów urosną o ponad 9 proc.

Jechał na podwójnym gazie, wyprzedził radiowóz


Copyright © 2022 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.116 sek. (6)