41

reklama Łęczna
Adwokat czyli rozwiązania prawne dla klientów
19:45 · 23 lutego 2023 przez wp · Artykuł sponsorowany

Adwokat czyli rozwiązania prawne dla klientów

  Adwokat jest osobą, która pełni wiele funkcji jednocześnie. Jest przede wszystkim doskonałym słuchaczem wykazującym pełne zrozumienie i empatię, często negocjatorem oraz w pewnym sensie "cudotwórcą", który jest w stanie znaleźć rozwiązania prawne dla Klientów w różnych sytuacjach życiowych i klientów z rozmaitymi oczekiwaniami.

Praca prawnika opiera się przede wszystkim na szerokim zasobie wiedzy i bogatym doświadczeniu. Ponadto wymaga dyskrecji, szczegółowej dokładności oraz umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia. Wszystkie powyższe cechy charakteryzują wysokiej klasy specjalistów z Kancelarii Radców Prawnych K&S.

Prawnicy kancelarii działają w kilkunastu dziedzinach prawa. Ich praca wyróżnia się:

 • profesjonalizmem,
 • sumiennością,
 • rzetelnością
 • i przede wszystkim zrozumieniem,
 • empatią
 • i indywidualnym podejściem do każdej sprawy zgłaszanej przez Klientów.

Potwierdzeniem zaangażowania w sprawy są bezsprzecznie wysoka efektywność oraz terminowość załatwianych spraw. I przede wszystkim wyniki w postaci niezliczonej ilości pozytywnych dla Klientów rozstrzygnięć oraz łatwa dostępność świadczonej pomocy. Ponieważ pomimo iż K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. mieści się w Gdańsku, na ul. S. Staszica 6/6 i posiada placówkę w Elblągu na ul. Kowalskiej 15 lok. 15, prowadzi sprawy Klientów na terenie całego kraju.

Adwokat Elbląg - Kancelaria

Kancelaria w Elblągu niesie pomoc prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Zakres świadczeń proponowanych przez zespół w Elblągu obejmuje wyjątkowo szeroki zakres usług prawnych w ramach różnokierunkowych dziedzin prawa.

Pomoc dla Klientów indywidualnych.

Adwokat Elbląg udziela porad, sporządza projekty aktów prawnych, opinie prawne umów i przede wszystkim reprezentuje swoich Klientów przed sądami i urzędami. Służy pomocą prawną Klientom indywidualnym w sprawach dotyczących trudnych sytuacji życiowych związanych z rozwodem, separacją, ustanowieniem alimentów czy spraw o podziała majątku.

Adwokat Elbląg to także pomoc prawna w sprawach cywilnych dotyczących: odszkodowań i zadośćuczynień czy upadłości konsumenckiej. To także wsparcie prawne dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z tytułu zaciągniętych kredytów hipotecznych denominowanych i indeksowanych do walut obcych.

Olbrzymi wpływ na wysoką jakość usług prawnych oferowanych przez kancelarię K&S ma wieloletnie doświadczenie adwokatów z Elbląga pracujących w kancelarii.

Specjalizacje dla biznesu

Klienci biznesowi mogą liczyć na pomoc prawną w sprawach:

 • związanych z ZUS-em lub KRUS-em.
 • Porad z zakresu prawa budowlanego i gospodarki nieruchomościami.
 • Obsługi prawnej związanej z prawem pracy.

Adwokat Elbląg to także pomoc prawna przy:

 • sporządzaniu projektów aktów prawnych,
 • opinii prawnych umów i dokumentów przetargowych czy dotyczących zamówień publicznych.
 • I przede wszystkim reprezentacja Klientów przed sądami i urzędami.

Wysoka jakość usług prawnych oferowanych przez kancelarię K&S wynika z wieloletniego doświadczenia i olbrzymich zasobów wiedzy adwokatów z Elbląga pracujących w kancelarii. To miejsce, w którym każdy otrzyma dopasowany rodzaj pomocy. Kancelaria świadczy bowiem kompleksową pomoc prawną stałą lub doraźną.

Ponadto jako kancelaria nowoczesna odpowiadająca na współczesne wyzwania, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klientów proponując wsparcie obejmujące zdalną pomoc prawną, którą można uzyskać telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce "Kontakt" bądź za pomocą wideokonferencji.


W sobotę w Łęcznej Jarmark Wielkanocny

Policjantka z wizytą w szkole podstawowej

Zmiany w Zarządzie Górnika

Akrobatyka i gimnastyka sportowa - zajęcia dla dzieci i młodzieży!Razem z Google Ads utwórz opłacalną kampanię reklamową. Podpowiadamy jak!

Historia samochodu z Niemiec - 4 sposoby na to, aby ją sprawdzić

Dlaczego przeprowadza się badania gruntu?

Jak wykorzystać ciasto drożdżowe?


Copyright © 2023 • Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.079 sek. (8)